Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom nem akar velem összehá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nem akar velem összeházasodni?

Figyelt kérdés

azt mondja szeret és komolyabban tervez velem későbbre, de nem tudja még h a házasság is belefér-e később. szerintetek most akkor csak álltat vagy tényleg várni kelletett még vele?


mindketten 25 évesek vagyunk


2017. jan. 13. 16:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem ismerjük őt, így valójában senki nem fog tudni erre nomrális választ adni. Illetve azt se tudjuk mióta vagytok együtt, mert ha másfél éve, az nem tíz ugyebár. Mondjuk 25 éves férfi vagyok és én abszolút házasságellenes vagyok, ezt vállalom is.

Ebből kiindulva aki azt mondja hogy várjatok még, az valószínűleg nincs ellene majd később.

2017. jan. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Ne áltasd magad. A "nem tudom" meg a "majd később" is egy nagy kövér VELED SOHA.
2017. jan. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
43%
#2 szövegértés pls. Látom nehézkes. Bizonytalanság nem egyenlő nemmel.
2017. jan. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk az se mindegy mióta vagytok együtt.
2017. jan. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
#3 bullshitértés pls. Bizonytalanság egyenlő nemmel. Férjem exe nyúzni őt házasság, férjem 4 évig mondogatni "nem tudom". Engem első évfordulónkon elvenni, lenni bizos magában. Te érteni?
2017. jan. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2017. jan. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
4 éve vagyunk együtt, köszi a válaszokat. remélem azért nem lesz ebből a " később később " dologból soha.. annyira már fiatalok sem vagyunk, szerintem lassacskán ideje lenne.
2017. jan. 13. 16:57
 8/12 anonim válasza:

#5-ös aha. Ezt hívják sztereotípiának s előítéletességnek. 1 vélemény alapján általánosítasz s még csak nem is a te véleményed, még csak nem is tapasztaltad. Oké :D

Amit a férjed csinált pedig az őszinteség hiánya, nem bizonytalanság. Bocsi :)

Büszke lehetsz rá, ha annyit nem tudott mondani az exének, s kiállni a véleménye mellett, hogy bocsi de nem :D

2017. jan. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak apróbetűs megjegyzés, illetve kérdés: biztos, hogy ő a házasságot érti a "komolyabb" alatt? Lehet ám úgy is komoly kapcsolatban élni, hogy nincs házasságban az ember, nem kötelező a papír.
2017. jan. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%

A férjem exe (nem ugyanaz a válaszoló vagyok, mint aki korábban írta) 5 évig nyaggatta (21 évesen jöttek össze), de a férjem is azt mondogatta neki, hogy "még nem", meg "nem tudom, várjunk még vele". Engem a második évfordulókon jegyzett el, egy évvel később összeházasodtunk. Bevallotta, hogy az exénél azért húzta-nyúzta a dolgot, mint a rétestésztát, mert nem akart belenyugodni, hogy őt kell elvennie, mellette úgy érezte, hogy nem is akar soha megnősülni. Mellettem elég hamar megváltozott a véleménye.


Kérdező, nem biztos, hogy mindenki így gondolkodik, mint a férjem, de azért az gyanús, hogy 4 év alatt sem tudott még konkrétumot mondani. Ha bizonytalankodsz, az semmiképpen sem biztató jel.

2017. jan. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!