Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik a natúr lányokat szeretei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik a natúr lányokat szereteik! Kevés vagy semmi smink! Magának csinálja a körmét, stb! Jobb úgy az összkép? Ha a láb köröm olyan színű, mint a kézen lévő? Menjen hozzá azért? Esetleg mindegy?

Figyelt kérdés

2017. jan. 14. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

Nem egészn világos a kérdés, de próbálom válaszolni

Igen, szimpatikusabbak a "natúr" lányok, mint azok, akik sminklemosás után fél kilót fogynak, persze ez utóbbiak is biztosan szépek.

Smink: nem vagyok akkora penge, hogy megállapítsam hogy most éppen semki smink nincs rajta vagy egy pici van, szóval mindegy. Amíg nem ken magára annyi festéket, amivel Munkácsy az egész életét végigfesthette volna, addig nem számít.

Köröm: ha meg tudja magának csinálni úgy hogy szép legyen, neki is tetsszen, akkor csinálja úgy, ha nem olyan ügyes, akkor ha van pénze és igénye, menjen manikűröshöz vagy hasonló, nem zavar, hogy ki csinálja meg neki. A lábán meg a kezén azért nagyjából passzoljanak a színek, árnyalatban, vagy a ruhához, az elég furcsa lenne, ha felvenne egy fekete ruhát, a kezén pirosak a körmei a lábán meg neonzöld, legalábbis nekem furcsa lenne. De ettől még ha neki tetszik így, nem szólok bele.

2017. jan. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Hangsúlyozom, hogy én így szeretem.


Egy jól megcsinált smink jól tud kinézni, de bizony ismerek sok lányt, aki nulla sminkkel is tetszik/tetszene


Nem kell a műköröm, műhaj, műmell, körömlakk is max akkor, ha a csak képzőművész, és magának festi.


Semmi fülbevaló, gyűrű, nyaklánc, testékszer, piercing.


Tetoválás az határeset, de a rib.rendszám az kb kizáró tènyező. Mint ahogyan az extrém piercing, fültágító is.


Nyelvkettévágás az határeset, de a többi testmódosítás, felfüggesztőkarikák, implantátumok, kizárt. Szóval bármi, mert olyat még nem láttam, aki csak a nyelvét vágatta ketté.


Tudom beteges, de titkos vàgyam egy félszemű lány kalózos szemfedővel. :D


Hajfestés max akkor, ha valami extrém szín, kék, lila, piros, stb, és persze jól áll.


Az elhízottság nem természetes, azokat mindig elkapták a kardfogú tigrisek, muhaha :)

2017. jan. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legjobb, ha nem festi :)
2017. jan. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na, így fogom én legközelebb leírni a véleményemet. Milyen trágya egy bagázs.
2017. jan. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Natúrba szerintem pont az tartozik bele, hogy nem színezed a körmödet, max csak valami átlátszó fényesítő lakk. Rendben?
2017. jan. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!