Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt tudnátok lenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt tudnátok lenni egy olyan lánnyal, aki;szervi gondok miatt, nem képes közösülni és gyermeket szülni?

Figyelt kérdés
Teljes egészében,el tudnátok fogadni? Úgy, hogy nem csaljátok meg? :)

2017. jan. 14. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Még a "no gyerek" elmegy... De szex se?? Kizárt.. Amúgy miért?
2017. jan. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Gondolom ez trollkodás akart lenni, vagy bevarrták neki ott lenn?

vagy hogy lehet a te értelmezésedben érteni ezt a kérdést?

Fejtsd már ki bővebben, mert ez semmi, amit írtál.

2017. jan. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mert olyan a hüvely-méh "állapota",hogy nem tud közösülni és képtelen is lenne életképes megtermékenyítésre,de befele sem lehet, így kifele sem jön semmi.Ez egy betegség,így születik a nők kevés %- a,én bele esek ebbe.
2017. jan. 14. 15:05
 4/11 A kérdező kommentje:
Magyarán!Nincs"bejárat"!Hüvely van,de csak az ajkak/csikló.A többi szerv,nem úgy funkcionál,ahogy a normális nőknél!Ez nem kitaláció,ezzel ne is vicceljetek.
2017. jan. 14. 15:07
 5/11 anonim ***** válasza:
97%

Műtét??????


Egyébként szerintem nem tudnám elfogadni.

Lehet jönni azzal hogy van keze meg szája, extrémebbeknek popsija. De ez nem helyettesíti a közösülést. Nem vagyok nagy étvágyú szexben , sem fétiseim nincsenek. De még én sem tudnék így harmonikus párkapcsolatot elképzelni...hosszútàvon. Ideig óráig lehet működne, ha annyira megfogott a személyisége.

2017. jan. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
7%
Legalább nem csalna meg
2017. jan. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem van pár olyan férfi aki együtt tudna lenni. Azok, akik az anált és/vagy az orált sokkal jobban szeretik mint a hüvelyi behatolást. Vannak ilyen férfiak. Vagy impotens férfi.
2017. jan. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Egy aszex férfinak ideális párja lehetsz.
2017. jan. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
63%
Ha mondjuk régóta ismerem és megszerettem akkor nem hiszem, hogy csak e miatt szakítanék vele. Tényleg nehéz kérdés.
2017. jan. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
semmikepp se, am ilyenrol meg nem is hallottam, mi ennek a betegsegnek a neve??
2017. júl. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!