Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden no akar gyermeket? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden no akar gyermeket? Van aki azt mondja, hogy inkabb nem, de azert parkapcsolatban van?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 13. 16:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar minden nő gyereket. Persze, hogy ettől még párkapcsolatban vannak. Az ember nem csak azért van párkapcsolatban mert gyereket akar.
2016. ápr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én pl nem akarok.

Korábban mondogatták nekem többen, hogy majd megváltozik ez az érzés.

Mert ez olyan mint a szerelem, egyszer csak érzed.

Hát én nem érzem.


Egy A4 es lapot tele tudnék írni az ellenérveimmel.

Amellett, hogy egy másik szintén a mellette szóló érvekkel.

De mégsem szeretnék.


33 N

2016. ápr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem ez a lényeg. Nem fontos, hogy gyerekem legyen.

37/N

2016. ápr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Én is azt hittem pár évvel ezelőtt, hogy minek,meg ebben a gazdasági környezetben mégis mi értelme a gyermekvállalásnak?


Aztán az utóbbi időkben már úgy gondolom, hogy csupán kettesben lenni valakivel életem végéig gyermek nélkül nem tudnék élni.(inkább akkor maradnék egyedül!)..Szeretnék saját kis családot,anya és feleség lenni.

2016. ápr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

nem

én sem biztos, hogy akarok gyereket mert ki nem állhatom őket.. de szerelemre szükségem van

2016. ápr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Számomra elképzelhetetlen, hogy ne akarjak kiscsibéket a szerelmemtől. Nem is tudom megérteni azokat a nőket, akik nem akarnak, de nem az én dolgom. Van elég sok ilyen nő egyébként, aki nem szeretne és mégis igényli a kapcsolatot.
2016. ápr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem akarok, ettől független kapcsolatot igen, a kapcsolatból még nem következik az, hogy gyereket is akar az illető. Mi, akik nem akarunk gyereket is mondogathatnák, hogy nem is értjük miért akar olyan sok nő gyereket, mikor egy csomó nyűg van vele stb, de szerintem ez mindenkinek a magánügye.
2016. ápr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem akarok senkit megbántani leszögezem.

De aki nem akar soha gyereket az szerintem nem normális.Akkor mit ér az élet?Minden élőlénynek az elsődleges célja az életben a szaporodás...

20-30 év múlva majd mit csinálnak??Otthon ülnek a hintaszékben majd a macskáikat etetve?

Ismerek olyan nőt aki nem akart sosem gyereket.(Feleségem nővérének baratnője)Most 44 éves.Azt hitte öröké 20 éves marad akit imádnak a férfiak.

Dolgozik,senkije nincs és most már szeretne gyereket,családot.Egyedül van...hát késő bánat.

2016. ápr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 schamuelson ***** válasza:
A húgom sem akart soha gyereket, és túl a negyedik X-en még tartja magát ehhez. Hosszú párkapcsolatai voltak. Azaz nem pontosan igaz így az állítás. Mert ő szülni nem akart, nem gyerekellenes volt alapból. Most olyan párkapcsolata van, ahol a férfinek van már egy kislánya.
2016. ápr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#8 elég nagy ott a baj ahol csak a gyerek adja az élet értelmét.. a gyerekek egyszer csak felnőnek és kirepülnek, saját családjuk lesz.. akkor majd mi lesz? savanyúság? rengeteg dolgot lehet csinálni gyerek nélkül. utazás, luxus cikkek meg egyéb dolgokra is lehet költeni a pénzt, ezen kívül lehetnek az embernek barátai, szerelme stb. szóval az unalomtól távol áll
2016. ápr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!