Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak, nektek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, nektek milyen szemöldök tetszik egy lányon?

Figyelt kérdés
Ne csak annyit írjatok, hogy természetes,vékony,vastag stb. Linkeljetek légyszi képet is :D
2017. jan. 14. 18:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

#8-as: nem tudom mi a középvastag, de ez azért elég dús, és nem dobnám ki:


[link]


[link]


[link]



Egyébként ismertem egy spanyol csajt, neki pl marha vastag volt, de angyali mosoly mellé... Kenyérre tudott kenni, ha rámnézett, a csajok meg piszkálták a háta mögött, hogy miért nem szedi (az még ennél is dúsabb volt)

2017. jan. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
10-es, pedig rengeteg ilyen kérdésnék úgy tűnik.
2017. jan. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

11-es, na igen, nekik még jól áll, mert szabályosak az arcvonásaik.

Egy hatalmas krumpliorrú, vékony ajkú, pattanásos, csapott homlokú lánynak már nem biztos, hogy jól állna a vastag szemöldök!

2017. jan. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
#11-es által linkelt szemöldökök nekem is bejönnek.
2017. jan. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
#10-es: szerintem jellemzően a hölgyek azok, akik nagyon nagyon szigorú listát készítenek A férfiről, és kiszórnak mindenkit, aki nem felel meg neki. A férfiak ennél sokkal rugalmasabbak, a barátaim, kollégáim megnézve sokkal inkább olyanok vagyunk, mint gombóc artúr a csokival, lehet kerek, lehet lapos, lehet nugátos lehet... (na jó, mogyorós ne legyen ;))
2017. jan. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
bocs, az előz 12-nek ment
2017. jan. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

"na igen, nekik még jól áll, mert szabályosak az arcvonásaik. "


A szabályos arcvonások ugye a szépség legfőbb fokmérői mindkét nemnél (ezt jól tudom, mert nekem nagyon nem szabályosak, és ennek érzem is a "hatását").


Viszont biztos lehet találni olyan nőt, aki kevésbé csinos, de vastag szemöldökkel is bejönne (tudok ilyet, csak sajna nincs róla fotóm), a neten található képek nagy része meg sminkelt, bevilágított, megfelelően fotózott lányokról van. (pedig nekem tetszenek az inkább érdekes, akár keményebb arcvonású, mint szép szimmetrikus nők)

2017. jan. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Dús, középen ízlésesen összenőtt, imitt-amott rakoncátlan szálakkal.
2017. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

ami nem rajzolt és nem akkora mint egy őserdő...


(természeteees búú o.o)

2017. jan. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Nyilván sokat dob a dolgon az is, hogy a lányok gyönyörűek, de ha megpróbáljuk ezt egy kicsit figyelmen kívül hagyni, és csak a szemöldökre koncentrálni, akkor milyenek?

2017. jan. 14. 19:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!