Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nektek tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek tényleg nem tetszik a sminktetoválás, rajzolt szemöldök, műköröm?

Figyelt kérdés

2015. máj. 26. 11:34
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
84%

Ezeket elég undorítónak találom, pont így, ebben a sorrendben. Én nem is értem, hogy NEKTEK mi tetszik benne!

Annyira mű... és nem szép!


24/F

2015. máj. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
98%
Nekem nem tetszik.
2015. máj. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
40%
A sminktetoválás és a rajzolt szemöldök a Biblia szerint undorító, viszont a műkörmöket szereti Isten, mert lehet vele csikizni az ember hátát és attól feláll a bré.
2015. máj. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
97%
Szemöldöktetoválást undorítónak tartom, műkörmöt kicsit közönségesnek, de elviselhetőnek, szerintem erősebb smink is felesleges, de nincs vele különösebb gondom.
2015. máj. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
54%

Nem tetszik, sem az összes többi...

Ez csak arra jó, hogy a nők egymásnak tetszelegjenek, meg hogy a szépségipar valamiből meggazdagodjon.

Állj be a sorba és legyél birka...


22/F

2015. máj. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 Zöldövezet ***** válasza:
81%
Amit leirtál , ezekkel effektive nincs probélma, ha gusztusosan van csinálva. Én a tetkós fültágitós csajokat is csipem , pedig nem ez az világom, az se mindegy, hgogy egy okádék-ra teszed fel ezeket, vagy egy rejtett kincsre. NŐ FÜGGŐ!
2015. máj. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
58%

Műkörömmel nincs bajom. Festékkel kihúzott szemöldök elmegy. A többi amit írtál undorító...

Nem természetes, nem szép. Túl tökéletesre van csinálva, pedig az egyrdiséget és a szépséget pont a töméletlenség adja.

2015. máj. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
55%

Annyit fűznék még hozzá, hogy:

Egy fiú olyan képet kér egy nőtől, ahol nincs rajta ruha. Egy férfi olyat kér, ahol nincs rajta smink. ;)


#7-es voltam.

2015. máj. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
70%
#5 vicces, hogy birkázol, miután leírtad ugyanazt a véleményt, amit előtted négyen.
2015. máj. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 Interferencia ***** válasza:
93%
A rajzolt szemöldökkel a világból ki lehet kergetni, a sminktetoválás agybaj, a műkörmöt csak szimplán hülyeségnek tartom, az még lehet viszonylag ízléses, akkor el tudom fogadni.
2015. máj. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!