Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok 18-30! Ti hogy álltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok 18-30! Ti hogy álltok a laza-kötetlen kapcsolathoz?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok 25, és ilyenre vágyom. Az elképzelésem kb:...

Ha van időnk egymásra, ez lehet éppen csak havonta egy alkalom, vagy akár egy egész hét minden napja, tényleg ahogy mindkét félnek szabad. Teljes megkötés nélkül, tényleg nem számít, hogy a másiknak kivel-kikkel milyen kapcsolata van, csak az, hogy érezzük egymást, lángolunk egymásért, és ezt az érzést megéljük, akkor amikor kell, amikor lehet.

Nem csak szex, hanem baráti szintű programok, piálás, kirándulás, sportolás, stb... bármi, amiben mindkettőnk jól érzi magát az adott pillanatban, élvezethajhászás, hedonizmus. Tehát teljesen a jelen élvezeteinek megélése. Mondhatnám, hogy egy yolo vagy dolce vita dolog, ...hasonló, spontán, érzelmi bomba, lehető legkevésbé szorosra fűzött haveri-szexpartneri kapcsolatra gondolok. szabadidőnkben a társas-szexuális szükségleteink-vágyaink legmagasabb szintű kiélvezésével.


Mit gondoltok?


Mindenki válaszát várom, hogy legalább következtethessek, mennyien vannak azok, akik teljesen elutasítják ezt, már hosszú távon-családban gondolkodnak, stb... :)

Köszönöm a véleményeteket!


2017. jan. 16. 00:01
1 2
 1/19 Noblesse Oblige ***** válasza:
85%
Én erősen introvertált lány vagyok. Így nekem a bizalom, a kötelék fontos az intimitáshoz. Ha választok akkor évekre választok partnert egy monogám kapcsolathoz. Nekem kell nekem élvhajhászás, dolce vita, mert ezt én a párkapcsolatban is megtalálom. Nekem fontos a személyi szabadság, így én ezt a kapcsolatomban is megadom. Az intimitás pedig nekem ott kezdődik, minden apró titkom rád lesz bízva, kezdve a testemmel, és annak minden zugával. A hülyeségeimmel, a visszásságaimmal, a gyerekes viselkedésemmel. Ezért fontos, hogyha én megadom valakinek a bizalmat, hogy az ágyamba feküdjön, akkor az ne csak használjon. Az szeressen és fogadjon el. Bizalom nélkül nincs nálam szex, intimitás.
2017. jan. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Szuper, nagyon köszönöm első a tartalmas válaszodat! :)
2017. jan. 16. 00:09
 3/19 anonim ***** válasza:
20%

1. válaszon egy nagyot ásítottam. :D


Ha éppen nincs komoly kapcsolatom, akkor a kérdésedben leírt jobb, mint a semmi. Ezt is egyszerre csak 1 sráccal. Most épp van párkapcsolatom.

L22

2017. jan. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

„Most épp van párkapcsolatom.”


Eejj, pedig a kanos gyk-s srácok már majdnem rákattantak a privát üzenet gombra 😃

2017. jan. 16. 00:23
 5/19 anonim ***** válasza:
76%
Huszonéves férfiként mondom az #1 válaszoló nőnek, hogy respect, nagyon is egyetértek veled.:)
2017. jan. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%

Nem lennék bele ilyenbe, mert egy idő után szerelembe esnék ami azt vonná magával, hogy több időt szeretnék a pasival együtt lenni de a laza kapcsolat miatt ez nem biztos, hogy lehetséges lenne. Tehát az elején még jó is lehetne de tudom, hogy a későbbiekben ez nekem csak rossz lenne.

Olyannal meg nem állnék össze ilyen kapcsolatra sem aki nem mozgat meg bennem valamit.

2017. jan. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%
Voltam ilyenben, aminek az lett a vége, hogy én még mindig szenvedek miatta, ő pedig kedvére csajozgatott közben is és most is. Szóval nem a legjobb ötlet. Egy idő után valamelyik fél úgyis többet fog érezni.
2017. jan. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
Vállalom a lepontozást, szerintem szánalmas, és én soha nem csinálnám/csináltam volna. 18-20 évesen még nem baj, ha valaki még tudja, nem szól egy életre a partnere, de 24-25 évesen és afölött egy normális felnőtt(!!) nő már egy komoly kapcsolatra vágyik, önálló életre készül, lakásvásárlás, karrier és család előtt áll, nem pedig egy punipöcögtető ágybetétet és "szabadságot" keres. Riasztó, hogy hány nő és férfi viselkedik a legaktívabb és társkeresésre legjobb korában úgy, mint egy hormonoktól fűtött tinédzser, ami simán annak a jele, hogy retteg a felnőtté válástól és a felelősségtől. Ugyanezek az emberek (elsősorban nők) lesznek azok, akik 30+-ossan hirtelen megérnek és sírnak, hogy minden jó pasi foglalt és csak a selejt maradt nekik, aztán beugranak az első elviselhető fószerrel egy rossz házasságba...
2017. jan. 16. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Felejtős.

Ha ennyi szex és közös program után is azt akarja a pasi, hogy kötöttség nélkül legyünk együtt, az annyit jelent, hogy dugni jó vagyok neki, de barátnőmnek nem kellenék.

Sosem aláznám magam ilyen kapcsolatban.

Ráadásul már most borítékolom, hogy 100%-ban a csajtól várod, hogy alkalmazkodjon a te hangulataidhoz. Ha dugni akarsz, akkor egy sms, és ugorjon. De ha nincs kedved hozzá, akkor hagyjon békén, ne is zaklasson azzal, hogy "rád akaszkodni". Nyertem?

Eszedbe nem jutna ahhoz alkalmazkodni, hogy ő mikor ér rá, és aszerint alakítani a te programod, mivel az már valamilyen szinten kötöttség.


Ehhez olyan nő kell, aki élvezi, ha csicska, futhat a pasi után, aki szereti, ha a pasi bunkó és megalázó vele. Szét dobja a lábát első füttyre, és egy kellemes óráért elviseli, hogy napokig (hetekig) semmibe veszik. Meg persze zokszó nélkül tűri, hogy orrba-szájba csalja a pasi, amíg ő várja hogy végre keresse.


Na hát én pont nem ilyen csaj vagyok. A hideg ráz az ilyen "lehető legkevésbé szorosra fűzött haveri és szexpartneri viszony" pasiktól, és le se állok olyannal, akitől nem kapom meg a nekem járó odafigyelést és tiszteletet.

Ez két alap dolog. Az érzelmek úgy is csak idővel alakulnak ki, de ezeket vagy rögtön megadja egy férfi, vagy soha nem is fogja.

Mennyire tisztelhet emberileg, aki egy két lábon járó pi.nát keres önkielégítésre...?


Meghagyom az ilyen "barátság extrákkal" dolgokat azoknak a kiscsajoknak, akik attól érzik magukat valakinek, ha több fas.zt fogtak, mint kilincset.

2017. jan. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#6-7 igazaok lehet, jöhetnek komoly érzelmek. Én mindenképp kikötném -lehetnének szabályok- hogy ilyen esetben őszintének kell lenni egymással, és akkor legyen vége a dolognak, vagy közös megegyezéssel valami... amiven sikerül megállapodni, amivel józan ész szerint kevésbé sérül az érintett fél. Ha mindkét félnek egyszerre jön, akkor az szerencsész szitu is lehed, de na, ez tényleg ritka 😃


#8 nekem pl nem volt ilyen tinikorszakom. Lehet most van...


#9 nem talált. Amilyennek a férfit leírod, én olyannak gondolom mindkét felet. Módosítanád ez alapján a válaszodat, kérlek! :)

2017. jan. 16. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!