Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl rondának érzem magam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl rondának érzem magam egy kapcsolathoz?

Figyelt kérdés
20-as éveim elején járó nő vagyok. Az az igazság hogy gyűlölöm a testem.. szinte mindenből kijutott nekem.. hófehér, szeplős bőröm van és még csinosnak sem mondanám magam.. arcomon még pattanásos is. Hétköznapokon el vagyok egyébként, élek normális társasági életet.. csak egyszerűen nem tudom elhinni senkinek, hogy szépnek talál. Konkrétan most egy sráccal elég közel kerültünk egymáshoz.. megkedveltem.. de belül nyomaszt, hogy miért akarna pont egy ilyen lányt, amikor bárhova megy gyönyörű "normális" nőket találhat.. Nagyon nehéz.. mit lehet tenni, hogy elfogadjam magam és azt hogy talán valaki akar engem?

2016. júl. 26. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Pozitív hozzáállásra van szükséged! Dobd ki ezt a s,@r dumát, hogy nyánnyá csúnya, nyányá ilyen- olyan. Inkább írj le pár jó tulajdonságod és azokat mondogasd.. Ennyi.

(23 évesen lett az első kapcsolatom).

2016. júl. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Én inkább azt nem értem, hogy miért érzed magad csúnyának. Most komolyan az a pár pattanás zavar? Ne viccelj már.

A szépség egy teljesen szubjektív dolog. Rengeteg embernek tetszik a fehér bőr és a szeplő is.

Ezek egyébként is inkább jellegzetességek, mintsem pozitív vagy negatív bélyegek.

Ne butáskodj már :)

A csinosságról meg csak annyit, hogy arra sincs recept. Vegyél fel olyan ruhákat, amiben jól érzed magad.


Mások is akkor fognak szépnek látni, ha végre te is elhiszed magadról, hogy az vagy.

2016. júl. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%

Jajj, ismerem a fajtádat! Az ilyen nyüszög meg nyafog, de az átlagos vagy urambocsá' átlagalatti srácokat észre sem veszitek, azok csak lelki szemetesnek jók... aztán persze mindig kiderül, hogy legalább egy "oboán" már túlestetek, csak a szőke hercegnek többre nem kellettetek.


Hagyjuk már!

2016. júl. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fel kell nőnöd, még gyerek módon gondolkodsz. Ahelyett, hogy hálát adnál azért, hogy megadatott a lehetőség valakihez közel kerülni, még ilyenkor is magadat sajnálod. Nice. Kerülj képbe magaddal kapcsolatosan, aztán a világgal is!
2016. júl. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség ez a "fogadd el magad!" Tapasztalatból mondom. Pont ilyen bajom volt nekem is. Azt mondom, ha valami olyannal van bajod, ami megváltoztatható, akkor változtass! Ha nem lehet változtatni, akkor jöhet az elfogadás. De a külső sok esetben nem ilyen.

Rajtam volt súlyfelesleg. 2 évig jártam pszichológushoz, hogy elfogadjam magam, mert sokszor elájultam a gátlásaim miatt. Nemhogy párkapcsolat! Aztán rájöttem mi kell! Egy edző! 18 évesen vágtam bele. Most 19 (majdnem 20) vqgyok, és már semmi bajom. Magabiztos lettem és tényleg szépnek látom magam.

2016. júl. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nőből nincs olyan, aki túl ronda lenne egy kapcsolathoz. A férfiak ízlése nagyon sokféle, és a belső amúgy is fontosabb nekünk.
2016. júl. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!