Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti is ingerültebbek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti is ingerültebbek vagytok, ha betegek vagytok, és mondtok olyat is, amit megbántok később? Volt ebből sok probléma?

Figyelt kérdés

2017. jan. 16. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Ha az én párom beteg, akkor ő nem nagyon beszél, nem szokott arra energiája lenni, hogy ingerült legyen. :D
2017. jan. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Velem nőként is előfordult már ez, de mi ismerjük már annyira egymást, hogy ilyen helyzetben nem vesszük magunkra.
2017. jan. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Elképzelhető, hogy ingerültebb vagyok ilyenkor, habár szerintem inkább mogorvább. Viszont ilyenkor is ügyelek arra, hogy ingerültségből ne bántsam meg a másikat, ha egy mód van rá, amúgy az ilyesmi nem az én stílusom...
2017. jan. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem szokott ingerült lenni a barátom betegen sem.
2017. jan. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha beteg vagyok, akkor kimerült vagyok ahhoz, hogy ingerült legyek. Más helyzetekben azért szoktam türelmetlen lenni.

Sosem mondtam még olyat, amit megbántam volna. Átgondolom, hogy mit és miért mondok.

2017. jan. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 RRR ***** válasza:

Inkább a :hagyjon mindenki békén effektus van


Nem mondok olyat,amit máskor se mondanék

2017. jan. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor leszek ingerült, ha nem jutok kajához mikor éhes vagyok.
2017. jan. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok ingerültebb, mint máskor.
2017. jan. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!