Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a tökéletes pasikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a tökéletes pasikat szeretitek?

Figyelt kérdés
Ha valaki okos, de mondjuk van valami kisebb szépséghibája (elálló a füle vagy nagyobb az orra),már nem is jöhet számításba? Miért csaka legjobb pasikat nézik meg a csajok?
2010. máj. 5. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez egy nagy tévhit,mert nekem nem a tökéletes pasik kellenek,sőt isten ments hogy olyan legyen a barátom.Mert aki tökéletes,az tudja is magáról,és egész nap magával van elfoglalva,és beképzelt is.
2010. máj. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség! Nincs olyan, hogy TÖKÉLETES ember!!! Mindenkinek van valamilyen "hibája"... senki se tökéletes!
2010. máj. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Rendben, de vannak közel tökéletesek.

Azzal is tisztában vagyok, hogy vannak rendes lányok, akik nem csak a tökéletes után kutatnak, de a mai trendi,magát királynőnek képzelő lányok csak a közel tökéleteseket nézik meg.

2010. máj. 5. 16:10
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, a mai lányok nagyrésze ilyen... De miért? Hogy újabb trófeát gyűjtsenek, akárcsak a pasik...

Nekem nem kell full tökéletes pasi. Párom sem tökéletes, vannak hibái, de így fogadom el és így szeretem. Hiszen én sem vagyok tökéletes. Akárcsak senki a világon, mégha annak is képzeli magát, akkor sem... :)


18/L

2010. máj. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Te gondolom nem vagy tökéletes, ezért írtad ki a kérdést. Akkor viszont neked miért a tökéletes csajok kellenek? Azt várod el a lányoktól, hogy neked a belső értékeidet nézzék, amikor te meg csak azokkal a lányokkal állsz szóba akik tökéletesek, a te szavaiddal élve? Próbáld már meg akkor te is a belső értékeket szem előtt tartani. Ha nem azzal foglalkozol, hogy ki tökéletes és ki nem, hanem azzal, hogy kivel vagy boldog, akkor jobban jársz.
2010. máj. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát igen.. én is ismerek ilyen trófeagyűjtő csajt! Hát eléggé.. nem is tudom...

Állandóan azzal dicsekszik, hogy "megint lefeküdtem egy pasival, akit nem is ismertem" meg ilyenekkel. Állandóan kínálgatja mindenkinek magát.. velem is állandóan a szexről beszél. Állítani merem, annyit mondana neki az ember, hogy menjünk szobára már jönne is..

Eléggé "furcsa" világban élünk ma:S


F/18

2010. máj. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
pedig van olyan hogy tökéletes ember.legfeljebb nem mindenki számára. ha szeretsz valakit, tökéletesnek látod, és észre se veszed a hibáit. de hogy a kérdére válaszoljak nekem pldául soha nem volt 'tökéletes' pasim, mert nekem azvolt az elősdleges szempont, hogy tudjak vele miről bezsélgetni és hogy bármikor mg tudjon nevettetni. persze az utcán minden lány a közkedveltebb kinézetű srácokat nézi meg, mert akkor csak a külsejüket látja. szval nekem pl elvileg szarizlésem van pasi téren, szerintem viszont nem, és ez a lényeg :) mindenkinek az a tökéletes, akit annak akar látni. szerintem
2010. máj. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem CSAK a tökéletes fele meg, ezt fel is vállalom :)

Más dolog, hogy a Tökéletesnek lehet elálló füle, vagy nagyobb orra :)

Tehát a kérdésre, ahogy te értetted, a válasz végülis nem =D

2010. máj. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az egy dolog hogy megnézik őket, de nem járnak velük mert beképzelt dögök (legalábbis a nagyja). Szóval a kis szépséghibás pasikkal járnak.. Ennyi erővel a pasik mért lesik a bombanőket?
2010. máj. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!