Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok nő miért nem képes kihátrá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért nem képes kihátrálni egy kapcsolatból az első pofon után? (Bántalmazás)

Figyelt kérdés
2017. jan. 17. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Amiért az első félrelépést is megbocsájtják.


Azt hiszik, többet nem fordul elő, csak az aktuális borzasztóan rossz helyzet miatt veszítette el a férfi a kontrollt önmaga felett.

2017. jan. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek hajlamosak magukat hibáztatni a történtekért. Tapasztalat, de szerencsére időben feleszméltem mielőtt bármi is történhetett volna. De sajnos nem mindenki ennyire szemfüles
2017. jan. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
4%
Az a helyzet,hogy vannak olyan nők akik igénylik az ütést!
2017. jan. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

Én megmondom most teljesen őszintén aztán lehet szidni, nem gondoltam volna magamról, hogy én ki fogom bírni hogy adott "idegállapotba" ne üssek meg nőt vagy legalábbis ne pofozzam fel. Én nagyon hirtelen haragú típus vagyok ráadásul féltékeny is plusz ha felhúznak akkor nagyon hamar ütök (persze férfiakat).

Viszont eddigi kb 4 komolytalan és 2 komoly (összesen 6 év - 23 vagyok) kapcsolatom alatt egyszer sem ütöttem meg a barátnőmet. Pedig én ezt nem gondoltam volna magamról ezért azt az elméletet is vallottam, hogy egy két pofon a nőnek még nem a világ mit kell ezen kiakadni, jogos szituációban igenis kijár. Aztán valahogy mégsem ütöttem meg sosem nőt pedig volt, hogy olyan szinten felbßztak mint még soha senki beleértve azokat is akikkel eddig összeverekedtem. De valahogy mégsem tettem, képtelen voltam rá. A max az volt, hogy lefogtam a kezét, hogy ne menjen el mikor hozzá beszélek.


Ezek miatt totál átalakult a véleményem erről az ügyről mert én tényleg nagyon "tüzes" személyiség vagyok és mivel sajna engem is vertek nevelés címszóval ezért ez tőlem nem idegen. De valamit csak jól csináltak, hogy képtelen vagyok megütni egy nőt. Aki ilyet csinál ott valami tényleg nincs rendben de komolyan. Vagy valami brutál önértékelési zavara van amivel -hiszen veri a nőt- nem lehet együtt élni vagy pedig totál szociopata az illető. Egyik sem nyerő. Ha valakivel ilyen történik az ismeretségi körömbe biztosan azt tanácsolom neki, hogy húzzon el a francba mert most egy pofon legközelebb meg gyomorszájon térdeli és rugdossa a földön (gyakrabban előfordul mint hinnétek). Aztán kitudja az ilyen még meddig megy el.


Az a nő aki nem hátrál ki egyből egy ilyen kapcsolatból (kivéve ha az első pofon szex közbe történik és még élvezi is a hölgy) annak nagyon hiányoznak az alapvető női intuíciói vagy nemtudom. Szóval sok nő még nem igazi nő csak ezt akartam mondani ezzel. Ahogy az sem igazi férfi aki megüt egy nála gyengébb nőt. (És ne jöjjön a sok puhapßcs az önvédelemmel! Ha megtámadna egy nő max lefognám de meg nem ütném)

2017. jan. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
#3- Szerintem te is igényled az ütést :)
2017. jan. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok ilyen helyzetben, de sajnos anyagi okai is lehetnek. A legtöbb nőt nem védi a "család"törvénykönyv miután feleség lesz, csak akkor, ha tulajdonjoga is van, s még vannak pikáns dolgok benne, érdemes olvasgatni.
2017. jan. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
*de még akkor sem teljesen, ha tulajdonjoga van.
2017. jan. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3# Nincs olyan nő, hacsak nem lelki beteg pl. mazochista. De annak sem szolgál javára, csak ő azt hiszi.
2017. jan. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan engem csak lelkileg bántalmazott az exem, de a pszichológiája szerintem nagyjából ugyanaz, mint a fizikai erőszak esetében. Az én indokom az volt, hogy magamat okoltam, azt hittem, nekem kell változnom és akkor majd nem fog többet bántani és tökéletes cukormázas habcsók lesz a kapcsolatunk végre. De ha én vagyok a rossz, akkor úgyis bárki így viselkedne velem, meg amúgy se érdemelnék jobbat, akkor minek szakítsak?

Szerencsére sikerült rájönnöm, hogy tévedtem, és kilépni. Nem mindenkinek sikerül.

2017. jan. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
9-es, az amit írsz sajnos nagyon gyakori. Érdemes már az ismerkedés elején figyelni, hogy hogyan tálalja az elvárásait, s főleg azt, hogy ő miket ad neked cserébe, ami nem anyagi. Nagyon sokszor nem túl sokat, sőt. Csak éppen rád húzzák a sablonukat :)
2017. jan. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!