Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire törvényszerű, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire törvényszerű, hogy az első pofont követni fogja a többi is?

Figyelt kérdés

2014. aug. 5. 07:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Nem törvényszerű,attól függ miért volt a pofon.Pl megcsalásnál ha nem frdul elő mégegyszer akkor nem hiszem hogy lesz pofon.Viszont azért mert éppen kihült a leves,az már okot adhat a feltételezésre hogy még egyszer megüt.
2014. aug. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Attól függ, mi váltotta ki az elsőt. Ha a koszos edény, akkor lesz ott még tobb is, ha az, hogy az anyját szidtad, akkor nem lesz tobb.
2014. aug. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 omba ***** válasza:
90%

Eléggé esélyes, hogy követi.... annak a jele, hogy a pofon benne van annak az embernek a kommunikációs készletében.

Főleg, ha nem történik semmi az első hatására, azt fogja gondolni, hogy ez is belefér.

2014. aug. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Jól írja az utolsó, ha az egyik fél képes megütni a másikat, akkor tuti hogy lesz következő, főleg ha tényleg nem lett következménye, csak egyre durvábbak lesznek. Én például kipróbáltam a mostani páromnál, hogy a végletekig felbosszantottam és kíváncsi voltam, hogy megüt-e. Nagyon-nagyon dühös volt, de nem nyúlt hozzám.
2014. aug. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha egyszer megtehette következmények nélkül, akkor máskor is meg fogja tenni, lehet kevésbé fontos dolgok miatt is. Nem, megcsaláskor sem megengedhető a pofon. Az már nem egyenrangú párkapcsolat, ahol egyik veri a másikat.
2014. aug. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Törvényszerű, hogy lesz következő.

- Mert erősebb, és ezt tudja is.

- mert nem tudja máshogy kezelni a konfliktust.

- mert nem is akarja, ez így egyszerűbb.

Aztán majd rettegésben telnek a napjaid, éveid...Jaj! csak nehogy ez-az baj legyen, és megverjen. Lassan magadba fordulsz, megkeseredett, önbizalomhiányos leszel.

Családod, barátaid elmaradnak, hiszen Te másnak akarsz megfelelni, rettegsz, nehogy egy nézéssel felbosszantsd.

Ha ismét előfordul, már nem mondod senkinek, hiszen addigra annyira működött a lelki terror is, hogy Te érzed magad hibásnak, sőt bűnösnek.

Az első pofon után menni kell! Kilépni a kapcsolatból!

Társra, és nem önbíráskodó minket a mélybe taszító egyénre vágyunk. Ez pedig minden nőnek alanyi jogon jár!

2014. aug. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

Abszolut torvenyszeru.

Ez olyan, mint a szabalyszego autosok. Eloszor epp atcsusszan a sargan, aztan par alkalom utan mar a piroson is atmegy. Ha egyszer megut, meg fog kesobb is.

2014. aug. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%

100%, hogy követi újabb, ja, vagy nem, hanem a következő a falhoz lökés, karszorítás lesz.


Rosszul vizsgálod a dolgot (mert aki ilyet kérdez, eleve nem lehet túl okos), nem az egyszeri esetből kell kiindulni.


Szerinted egy normális ember úgy vezeti le a feszkót, hogy falhoz vágja a telefont, vagy megüt bárkit? Mert egy normális ember nem ezt teszi, hanem elmegy futni, vagy van annyi esze, hogy önmagában képes kezelni a konfliktust.


És, aki egyszer agresszor, örökké az marad, hiszen egy normális ember sosem tenne ilyet. Én még sosem rúgtam bele széklábba, sosem döntöttem fel asztalt mérgemben.


És tudod, azért, mert apám sem verte anyámat se engem, nem rúgdostak bele dolgokba a szüleim, ezért nem tanultam meg azt, hogy ez a konfliktus rendezési módja. De azok ezt tanulták meg, akik agresszívek.


27l (és majd mindjárt jönnek a "de csak egy pofon volt" és a "férjem belerúg az asztalba naponta, de engem sose bántana" ja és a kedvencem:"a férjem törte már össze az üvegasztalt, de ennél tovább sose ment")

2014. aug. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%

Attól függ, hogy miért csattant el az a pofon.

Ha egy semmiségért, akkor valószínűleg követi majd több is.

HA kiprovokáltad, akkor meg csak rajtad áll a dolog.

2014. aug. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30%
4-es te beteg vagy...kipróbáltad a végletekig felbosszantani? normális ember ilyet nem csinál..lehet megérdemeltél volna egyet xD
2014. aug. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!