Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hivjam el bulizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hivjam el bulizni hetvegere ha nem is beszelunk?

Figyelt kérdés

Hetvegen az egyik baratnom szulinapjat unnepelnenk egy belvarosi klubban.

Mindenki larban erkezne. De mivel jelenleg szingli vagyok nem szeretnek egyedul menni...

De a legtobb ferdi ismerosomnek van baratnoje.


Viszont van egy velem egyidos srac ismerosom aki evfolyam tarsam is vilt suliban. Nem beszelunk csak likeoljuk egymas kepeit.

Alapbol tetszik Nekem O mar regota...es szeretnem megkerdezni uzenetben Tole hogy elkiserne.e hetvegen a buliba.


De nagyon cikinek erzem.

Ugy nagyon egos rairni emiatt?


Vagy ha irnek neki megis hogyan kerdezzem meg.


2017. jan. 18. 12:21
 1/2 A kérdező kommentje:

Bocsi elirtam szoval:

** mindenki PARBAN erkezne

2017. jan. 18. 12:21
 2/2 anonim ***** válasza:

Simán kérdezd meg, hogy ráér-e hétvégén.. ha nem akar találkozni veled, udvariasan kitér.

Nem ciki, lehet ő nem mer kezdeményezni. Bátorság! :) N

2017. jan. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!