Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első lépés? Idősebb pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első lépés? Idősebb pasik segítségét kérem!

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a helyzet, hogy nagyon jóban vagyok a volt magyar tanárommal, és szeretnék vele komoly kapcsolatot. Apám korú, de nem apakomplexusos vagyok. Oké, értem hogy a tanárom volt, de mégiscsak férfiból van, már nem vagyok a diákja. Egyetemre járok, hetente hazamegyek azért, hogy pénteken elmenjek vele teázni meg beszélgetni. Megszeretném tenni az első lépést felé, hogy értse hogy komolyak a szándékaim, de tudjon finom, nemleges választ is adni, ne legyen belőle kínos sértődés.

Légyszíves segítsetek! Miből jönne le teljesen egyértelműen, hogy a csaj komolyan akar tőletek valamit?

Köszönöm a válaszokat előre is!



2017. jan. 18. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Te ezt már kérdezted, de ezek szerint azóta sem tettél semmit.

Ötleteket adhatunk, bátorságot nem.

2017. jan. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ne mímelj ezzel, kerek-perec mondd meg neki, hogy sármos férfinak tartod. Ha meg akar kuffantani, erre rákap, mint gyöngytyúk a takonyra.
2017. jan. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Ha már teázol vele, mond meg neki szépen, hogy ezt szeretnéd. A válaszából tudni fogod hogy van-e kedve hozzá neki is
2017. jan. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Mint egy kétértelmű beszélgetés vagy szitú esetén céloz rá és ha veszi a lapot biztos a válasz !
2017. jan. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Ő egyedülálló?
2017. jan. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen egyedülálló.
2017. jan. 18. 20:32
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg egy teázás alkalmával, hogy ezek most amúgy randik?
2017. jan. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Első lépésként mondjuk hozz fel egy mély érzelmes témát, vagy mondd meg neki, amit előttem javasoltak, hogy sármos fickónak tartod, közben meg simogasd meg a kezét, és nézz rá csábítóan. Szerintem ebben a helyzetben elég egyértelmű jelzés.

Ha pedig nem értékeli, akkor akkor visszaléphet, lehánthatja magáról a kezeidet.

De remélem összejön a dolog! Sok sikert!

2017. jan. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle, hogy otthon milyen teákat szokott inni?! Megkínálna-e belőle? Természetesen nála, a lakásán!

Igenlő válaszra öltözz csinosan, szexisen, de ne légy közönséges!

40+/F.

2017. jan. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Ami azt illeti, jártam már a lakásán, szintén beszélgetni.
2017. jan. 22. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!