Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanatok a ferfi kollegato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanatok a ferfi kollegatoknak, hogy tetszik nektek, ha van baratnoje?

Figyelt kérdés
A kollegam egy het mulva elmegy a cegtol. Az biztos, hogy megvolt/ megvan koztunk a "kemia" es ezt mar masok is eszrevettek, viszont nem tortent koztunk semmi konkret (pl. csok), illetve azt is tudom, hogy van baratnoje (a lany korabban szinten nalunk dolgozott). Most, hogy elmegy, szerintetek van annak ertelme, ha valahogy a tudtara adom, hogy kedvelem ot?
2017. jan. 18. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van gerincem, ezért nem próbálkoznék olyannál, akinek párja van.
2017. jan. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem szeretek két ember közé állni. Hidd el, hogy ha a pasi akarna tőled valamit, azt egyértelműen a tudtodra adná. Lehet, hogy felkeltetted az érdeklődését, előfordul bárkivel. De amíg nem lép feléd, addig ne éld bele magad, mert valószínűleg szereti a barátnőjét és azért van vele.
2017. jan. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amig van baratnoje hanyagold a temat,mert ha visszautasit akkor nagy eges lehet belole...
2017. jan. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt tudni kell, hogy a srac majdnem felesegul vette a korabbi baratnojet sok evnyi kapcsolat utan, de nem volt vele boldog. A srac akkoriban is mutatott erdeklodest felem, viszont egyreszt eleg nehezen nyilok meg ferfiaknak, masreszt tudtam, hogy menyasszonya van es nem akartam beleavatkozni a kapcsolataba. A volt kolleganom viszont rahajtott es lebeszelte az eskuvorol. Azota egyutt vannak. Ugy latszik batrake a szerencse?
2017. jan. 18. 22:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ezért nem állnék be a sorba. Ha neked is sikered lenne, gondolj bele, hogy a következő hozzád (és a mostani barátnőjéhez) hasonló pontosan ugyanezt fogja megtenni, te meg a padlón landolsz. Én nem alacsonyodnék le erre a szintre.
2017. jan. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért tartás van bennem....

Miért nem mondtad neki mikor nem volt senkinek?

2017. jan. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kapcsolatban volt akkor is, ahogy feljebb irtam.
2017. jan. 20. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!