Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy pasi, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy pasi, de nem szeretnék én kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Együtt dolgoztam egy hétig egy pasival , aki már első nap feltűnt nekem. Eszméletlenül vonzó , és nagyon tetszik nekem (azt nem tudom hogy én is tetszem-e neki). Szóval a kérdés az , hogy most ,mivel már nem dolgozunk együtt (mert kiléptem, hogyan lehetne ebből találka? Ismerősök vagyunk a fa****bookon , de ennyi az ismeretség. 20/L
2016. dec. 27. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Közelítsd meg valamilyen szakmai kérdéssel. Ami felvetődött benned a közös munka alatt vagy után, de nem volt időd megkérdezni. Légy nyitott, kedves, érdeklődő. Amikor a szakmai részen túl vagytok, tereld a szót a magánjellegű dolgokra.
2016. dec. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Kiharcoltátok a fene nagy egyenjogúságotokat, szóval tessék csak vállalni azt is, hogy kezdeményeztek a pasiknál!
2016. dec. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%

Akkor tedd azt amit minden nő és várd el, hogy a semmiből találja ki, hogy tetszel neki úgy, hogy már egy légtérbe se vagytok.


Amúgy #1 -nek van igaza.

2016. dec. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyesnek valóban igaza van, de azért valljuk be , elég átlátszó. :)
2016. dec. 27. 19:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Itt nem hátrány ha átlátszó, mert pont az a lényeg hogy értse mi van. Szerintem nagyobb rossz ha tényleg azt hiszi hogy csak szakmai kérdés.
2016. dec. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igaz! Csak félek , mert hozzám képest elég jól néz ki. Na nem mintha én nem , de ő azért nálam jobban néz ki kicsivel:)
2016. dec. 27. 20:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha csak kicsivel néz ki jobban, nem lesz kétsége hogy elég jó lesz-e hozzád. Kis lemaradást be lehet hozni. Csípd ki magad, formáld az alakod, ápold a bőröd, stb...
2016. dec. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!