Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Próbáltátok már elszakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáltátok már elszakítani az exeteket az aktuális párjuktól?

Figyelt kérdés
mondjuk azért mert rosszul éreztétek magatokat, amikor együtt láttátok őket és mert még mindig szerettétek az exet. teljesen mindegy hogy milyen módon, csak valahogy. mert szerintem elég nagy szemétség csak érdekel, hogy valaki megpróbálta-e már azért, hogy jobban érezze magát.
2010. máj. 5. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Én megpróbáltam már. Igazából leszarom kivel van, de az a gyerek úgy bánt vele mint valami kutyával.
2010. máj. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó nagy szemétség, és az barátomat próbálta az exe elszakítani tőlem. Nem annyira egyértelműen csinálta, csak éppen nem volt hajlandó kiszállni a párom életéből. Ugyanúgy hívogatta akár az éjszaka közepén is, naponta többször, elvárta hogy úgy menjenek köztük a dolgok mintha mi sem történt volna, mint a szakítás előtt. Közös programokat szervezett a barátommal, átjárkált hozzá, a cuccait hónapokig nem volt hajlandó elvinni a lakásból. Igaz, nem sokkal azután jött össze velem a barátom miután ők szakítottak ezért nem volt hajlandó a nő elfogadni hogy én már képben vagyok ő meg lapáton. A barátom persze már nem akart tőle semmit, de udvarias ember lévén nem akarta elküldeni a fenébe hanem kivárta hogy abba hagyja ami végülis megtörtént. Nagyon bosszantó volt a dolog mert az a nő nem tartott tiszteletben engem, a kapcsolatunkat. Én persze nem alacsonyodtam le arra a szintre hogy összetűzzek vele mert bíztam a páromban.

25/N

2010. máj. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

OFF:

Majdnem hasonló volt velem mint az utolsóval, csak a casj cuccai nem voltak a képbe xD

Meg később kezdte el hívogatni, msn en keresni, találkozni akart vele, átjárkált hozzá csak h legyen kivel motoroznia... Jah és akkor egy hatalmasat esett azóta nem ment a barátomhoz xD

Meg egyszer én is nagyon felkaptam a vizet mert a barátomnak üzent rajtam keresztül h nem jó a tali ma... ÉS ez NEM volt igaz.

Azóta a barátom is kezdi leállítani.

2010. máj. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer én is megpróbáltam... és hogy őszinte legyen sikerült is ..azóta is hálálkodik nekem a srác hogy nem hagytam kibontakozni a kapcsolatukat xD ez a poén :D
2010. máj. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!