Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 27 év körüli nőknek bejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 27 év körüli nőknek bejönnek a 24 év körüli pasik?

Figyelt kérdés
Úgy értem mekkora az esélye, hogy egy ilyen korú nőnek bejön egy nála pár évvel fiatalabb pasi, ha a pasi is érettebb a korához képest és lehet vele tervezni hosszútávra?
2017. jan. 20. 09:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kizárva nincs, de nekem a 10-15 évvel idősebb pasik jönnek be.
2017. jan. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem.
2017. jan. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
van akinek igen?
2017. jan. 20. 10:01
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem se, fiatalabbal biztos nem kezdenék.
2017. jan. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

27 éves nő vagyok, mindig az azt mondtam, nekem idősebb "kell", mert nem tudom a nálam fiatalabbat férfinak látni ( mindig az járt a fejemben, hogy amikor én oovis voltam, ő akkor született, vagy, amikor érettságiztem, ő akkor ment gimibe stb..


Aztán betoppant a Férfi, aki, mint kiderült, fiatalabb nálam. És ez felborította az elméletemet.


Szóval, a válaszom az, hogy pasija válogatja, bejön-e vagy sem. ( vannak babaarcú, kölyökképű 24 évesek, és szakállas, férfias 24 évesek is)

2017. jan. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
26 vagyok, tudatosan nem kezdenék nálam fiatalabbal, ahogy sokkal idősebbel sem, de ha megismerem és tetszik, amit látok, nem akadály a kor.
2017. jan. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Most még 21 évesen zavarna ha fiatalabbal jönnék össze, de szerintem ez már a huszonéves korban nem lesz lényeg. Ki tudja kibe szeretek bele.
2017. febr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem is a nálam idősebb férfiak jönnek be.

31/N

2017. febr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

25 vagyok, én is tök tudatosan és biztosan tudtam magamról, hogy fiatalabb pasikat észre sem veszek, ki van zárva. :D

Mert nem tudtam komolyan venni, meg eleve nem.


Aztán pár hete sajnos ez az elvem megdőlt, mert bizony megfogott egy pár évvel fiatalabb, tudatosság ide-vagy oda, én is csak pislogtam, amikor már leesett a tantusz, hogy ő tulajdonképpen bejön. Ez van.

2017. febr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%

ékes példája megint annak, hogy a nőknek fogalmuk sincs mit akarnak párkapcsolat terén.

szánalmas az egész ismerkedési kultusz.

26/F

2017. febr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!