Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi elhagy azért egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi elhagy azért egy nőt, mert túl könnyen adta magát? Vagy ha igazán tetszik neki akkor nem számít ez, vele akar maradni?

Figyelt kérdés
2017. jan. 23. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Hátha első randin már ágyban vannak, ismeretlenül, akkor azért el szoktak gondolkodni az emberek. Viszont ilyet nem számolnék, hogy 2 hét után lefeküdtünk, pedig három hét után akartam.
2017. jan. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tenyleg akar valamit a masiktol, akkor nem. Ha nem akar, akkor meg van mire fogni.
2017. jan. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerintem mondvacsinált kifogások miért nem kell neki a nő. Nyilván könnyebb ezt mondani, mint hogy figyi azért annyira nem jössz be.

Ez kamu. Ha minden stimmel, kölcsönös a vonzalom akkor el nem tudom képzelni, hogy valaki ezért mutat ajtót. Meg azért a körülmények sem mindegyek.

Ha úgy tűnne egyáltalán nem preferálom a korai ágyba bújást, de ha megnyugtat ez a tény, a kapcsolat minőségén semmit nem fog változtatni, hogy most a 3-ik vagy az 20-ik randin kapott meg a fickó.

Azok fognak rágódni rajta akik szívesen gyártanak problémákat, vagy mint itt is, hogy elvárják, hogy szűz legyen a csaj bla bla.

Akinek te számítasz annak nem fog számítani. Mondjuk rohanni, vagy felajánlkozni nyíltan egy nőnek szimpla hülyeség. Nem gyorsvonat, hogy lekésed.

2017. jan. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak megdu..ni akarta, teljesen mindegy, mikor történik meg az aktus.Az illetőnek nem ez számít.Az már annál inkább, hogy beikszelje, na ez is megvolt.
2017. jan. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
soha nem kene olyan no aki elsőre ismeretlenul..komolyra legalabbis
2017. jan. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez ember függő is, meg hogy mennyire gondolja komolyan a másikkal.

Én 2 hét ismeretség, pár randi és nagyon sok átbeszélgetett óra után feküdtem le a párommal. Bár ha őszinte akarok lenni mi "szerelem voltunk eső látásra". Nyilvánvalóan egymást akartuk.

Ennek 2 éve.

2017. jan. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
5 éve ismerjük egymást, 2 éve randiztunk először, akkor le is feküdtünk egyből. Most költözünk össze.
2017. jan. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Emberfüggő, szinte minden exemmel első randin szexeltem. Többéves kapcsolatok voltak. A legutolsó férfi már 5 éve a férjem :)
2017. jan. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!