Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy beszéljek a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszéljek a barátommal arról, hogy többet beszélgessünk?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyunk együtt, elötte 3 évig legjobb barátok voltunk. Az a baj, hogy már a kapcsolat elején elrontottuk azzal, hogy hozzászoktunk ahhoz, hogy alig beszélgetünk a "problémákról". Ő is, és én is hibásak vagyunk benne, illetve egyikőnk se kezdeményezte ezt és aztán megszoktunk ezt és ez lett a természetes.

De szeretném vele megbeszélni, hogy jó lenne többet beszélgetni. Pl. akkor derülnek ki a tervei", mikor elmegyünk haverokkal iszogatni és ott rákérdeznek, hogyan tovább. Akkor mindig csak sorolja, hogy így meg úgy gondolja, és ilyenkor ez bánt, mert nekem sosem mondja, pedig olyan jó lenne, mert most gyakorlatilag fél évig nem tudok mit csinálni, mert tőle függök ilyen téren és arra várok, költözzünk össze, mert külön városba élünk, de itthon akkor nem vállalok hosszútávú munkát, ha még ebben az évben összeköltözünk ott. De ez is csak így véeltlen derült ki.


Az a baj, hogy nagyon elfoglalt, főleg ő, én már végeztem a sulival és most tengek, munkát keresek. De ő egyetemre jár + esti iskolába és dolgozik is, plusz náluk lakunk, ami naponta 3 óra utazás (ez az egyik és legfőbb probléma, nem szeretek már náluk lakni, baromi fárasztó az utazás stb.). Mikor hazaérünk, akkor nyilván fáradt, csak kajálni, fürdeni és tv-zni van kedve és mindig halogatom, h majd akkor máskor beszélünk erről, viszont akkor sem merem felhozni a témát, mert annyira elszoktunk ettől, hogy már tök idegen dolognak tűnik nekem ez a komoly dolgokról való beszélgetés. Hogy lehet ezen túllépni?


2017. jan. 23. 17:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Oszinten szolva, szerintem itt nem az a legnagyobb baj, hogy nem beszeltek a kozos tervekrol, hanem hogy a parod csoppet sem tunik ugy mintha veled tervezne. Te csak ott vagy mellette, es ha epp felevig ott vagy a nyakan kereset nelkul akkor ott vagy, tengjel-lengjel csinaljal amit akarsz. Kb. ez jott le, abbol amit leirtal.
2017. jan. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!