Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szakító ok? ( Túl rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szakító ok? ( Túl rövid kérdés túl hosszú kifejtése)

Figyelt kérdés

Történet röviden

3 eves kapcsolat én 20f ő 19 lány

Együtt elest és házasságot tervezgetunk,elotte viszont közösen akartunk amerikába menni par évre penzt keresni

Úgy jött hogy nekem most el kell mennem édesanyám súlyos beteg es segiteni szeretnék neki mert mar nem bírná egyedül

Baratnomnek még nyáron lesz vége a bulinak

Ez 4 hónapot jelentene külön,utana utánam jonne

Mondtam neki hogy nem könnyű nekem sem de ilyen esetben nem gondolkodom a teendőkon,illetve ezalatt a 4 hónap alatt már simán megalapoznam neki is a helyet,lakast,fizetnem a kiutjat es anyának is segítenek

Viszont erre ő azt mondta ha szeretem nem hagyom itt es hogy ő egyedül nem jön ki,ha kimegyek akkor vége

3 éves komoly kapcsolatról van szó

Szerintetek igaza van?

Ti mit gondoltok?


2017. jan. 23. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a párommal 2 éve vagyok együtt, de ha kiderülne, hogy az édesanyja beteg és segíteni kell neki, habozás nélkül megérteném és támogatnám.


Persze 4 hónap nem kevés idő, ez vízválasztó is lehet a kapcsolatotokban, de az azért nem fair, hogy emiatt szakítana.


Ez most egy nehéz helyzet, inkább melletted kellene lennie főleg így, hogy segítenél neki, amiben csak tudsz.

2017. jan. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen,forditva én ezt tenném

De ő kijelentette hogy egyedül nem akar es nem is fog utánam jönni

2017. jan. 23. 19:45
 3/5 RRR ***** válasza:

Ott elbukott volna nálam az egész,amikor azt mondja,hogy "ha szeretem" ezt és ezt meg kell tennem


Szerintem nem szeret igazán,csak elvan veled

2017. jan. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szakító ok. Viszont nagyon gyerekes és éretlen a barátnőd.. 23 L
2017. jan. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3as szerinted?

Te így gondolod?

2017. jan. 24. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!