Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol és hogyan ismerkedtetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan ismerkedtetek meg a párotokkal?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyan válaszokat kérnék, ahol nem baráti társaságon keresztüli ismeretség született, majd párkapcsolat. Érdekelne, hol és milyen körülmények között ismerkedtetek meg.

2017. jan. 24. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Itt, gyk-n ismertem meg. Nagyjából fél éve, és pár hónapja együtt vagyunk:)
2017. jan. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Társkeresőn.

Gyorsan rátért, hogy találkozzunk. Életem legjobb randija volt. :)

Azóta házasok vagyunk.

2017. jan. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
74%
Táncos buliban, mindketten egyedül mentünk le, mindketten tök véletlenül mentünk aznap. Egyébként mint kiderült mindketten legalább 3 évig jártunk arra a helyre, csak a hét más napjain.
2017. jan. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Eljött egy kiállításra, amin tőlem is kint voltak munkák.

Én becsíptem már eléggé, és megtetszett, gondoltam mi történhet, beszélgetek vele.

Aztán beszélgettünk és smároltunk.

Azt hittem ennyi lesz, de aztán keresett pár hét múlva, ennek már 2 éve:)

2017. jan. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A konditeremben már többször is mosolyogva szemeztünk egymással, de csak akkor pörögtek fel igazán a dolgok, amikor egyszer, edzés után a sajgó vállamat dörzsölgettem a padon ülve, ő pedig hirtelen odaállt mögém és gyengéden elkezdte a vállaimat masszírozni.

Normál esetben leráztam volna magamról az ilyen közeledést, de egyrészt nekem is tetszett ő, másrészt pedig őrülten jól esett, olyan ügyesen csinálta, hogy szinte ott helyben orgazmusom lett :P Úgyhogy nem álltam ellen, hanem csak lehajtottam a fejem, ölembe tettem a kezem és átadtam magam a kényeztetésnek. :)

Miután végzett, végre elkezdtünk normálisan beszélgetni, ismerkedni egymással, elhívott kávézni, a többi pedig már történelem.

Azóta is boldog párkapcsolatban élünk :)


25/L

2017. jan. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Chat.hu-n (eredetileg mindketten csak unalombol mentünk fel). Fél évig chateltünk, mert ö akkor költözött külföldre munkaügyben, és nem mehetett még haza, aztán találkoztunk. További fél év ingázás, végül összeköltöztünk. :)
2017. jan. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Online MMO játékban. :) 300+ km-re lakott tőlem, éveken keresztül nem is találkoztunk, mégis barátság alakult ki köztünk, meg végigasszisztáltunk egymásnak egy-két elcs.szett párkapcsolatot. :) Kb. 5 év után találkoztunk először, akkor kapásból összegabalyodtunk, de nem volt bátorságunk azt mondani, hogy próbáljuk meg. Egy véletlen kapcsán költöztünk közelebb egymáshoz, na onnantól szinte első naptól együtt. Ennek több éve már. :)
2017. jan. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyan meg csak ismerkedunk, de egy tanchazban ismerkedtunk meg. En 3 hetes rehabilitacion voltam ott, azon belul rendeztek tancesteket, o meg helybelikent epp akkor arra jart es felkert tancolni.
2017. márc. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!