Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy keressek fiúbarátokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keressek fiúbarátokat?

Figyelt kérdés

A párom nagyon elkényelmesedett, hiába próbálom felrázni a kapcsolatot, nem nagyon hajlandó semmire...

Szeretem őt, nem akarok vele szakítani (sem megcsalni, nem vagyok gerinctelen).

Arra gondoltam, ha lenne egy-két fiú barátom, talán összekapná magát :)

Szerintetek ez jó ötlet? Sajnos nem tudok mar mit kitalálni, sokszor próbáltam mar vele megbeszélni ezt, de pár nap után mintha elfelejtene mindent...

Egyébként elég visszahúzódó lány vagyok, sosem volt fiú barátom, nem nagyon tudom, hogy kéne velük barátkozni, de a következő szemeszterben szeretnék a suliban próbálkozni.


2017. jan. 25. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

Hát, ha képtelen érted akármit megtenni és úgy van vele, hogy úgyis ott leszel neki, akkor azt sem érdekelné, hogy fiúkkal beszélgetsz.

Nekem az ilyen pasi a kuka kategória. Én egy párkapcsolatban igénylem a törődést.

2017. jan. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Én a helyedben szakítanék vele, a játszmázás helyett.
2017. jan. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2.: szeretem, nem fogok szakítani vele :) Sajnos úgy tűnik, csak akkor venne komolyan, ha megijedne, hogy más elhappol
2017. jan. 25. 14:09
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért éri meg neked ez a kapcsolat? Most komolyan.

Alapból, ha normális kommunikáció nem segít, és játszmázni kell, akkor értelmetlen. Akkor is, ha egyik fél nem törődik már a másikkal abszolút.

Másrészt meg 99%, hogy ha összeszedsz pár fiú barátot, és velük jól érzed magad, a párod meg tojik a fejedre, akkor valamelyik spanodba bele fogsz szeretni. Nem leszel ettől gerinctelen, és nem azt mondom, hogy meg fogod csalni a párod, de helyette máshoz fogsz vonzódni. Mondjuk lehet, hogy ez segíteni fog végre kiszállni egy egyértelműen rossz kapcsolatból, szóval hajrá, bár én a helyedben inkább a következőket tenném:

1. Szakítanék.

2. Próbálnám kezelni a kapcsolatfüggőségem

3. Adnék egy kis időt magamnak szingliként (hogy ez egy hónap, vagy 2 év, az menet közben kiderül)

4. Ha már kiegyensúlyozott vagyok lelkileg, akkor keresnék új kapcsolatot.

2017. jan. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kérlek, a kérdésre válaszoljatok :) lehet, hogy rosszul cselekszem, akkor majd vállalom a következményeket és tanulok a hibámból.

Viszont akkor is szeretném ezt megpróbálni, úgyhogy légyszives, segítsetek abban, hogy hogyan barátkozzak fiúkkal és ne írjátok le még tízszer, hogy szakítsak :)

2017. jan. 25. 14:14
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Majd én elhappollak előle;)
2017. jan. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#5

Hát de basszus, mi honnan tudjuk helyetted? :D Most én leírhatom, hogy menj oda egy pasihoz, és kezdj el vele beszélgetni a mazda által használt wankel motorok előnyeiről és hátrányairól, illetve a következő rx modellel kapcsolatos várakozásokról, de rohadtul semmi hasznod nem lesz belőle, ha adott pasit ez nem érdekli :DD Pedig a páromnak pl bejönne, de ez rajtad nem segít.

Nem hiszem, hogy soha nem váltottál még pár szót pasikkal "csak úgy", ahhoz valami nagyon elszigetelt női közösségben kellene élned.

Azt írod, a suliban próbálkozol majd, hát akkor kezdésnek sulis dolgok pont jók, tárgyak, tanárok kielemzése, jegyzetek cseréje, házidolgozatban segítségkérés, vagy -nyújtás, akármi.

Mondjuk ha így állsz hozzá, hogy neked mindegy, csak legyen valamilyen fiú barátod hogy féltékennyé tedd a pasid, nem pedig maga az ember érdekel, mert esetleg tényleg ő érdekelne, és szimpatikusnak találod, nem tudom mennyire működőképes.

Lány vagyok és egy kivétellel csak fiú barátaim vannak, de nincs általános "megoldás" arra, hogy hogyan kell velük barátkozni. Ugyanúgy, ahogy egy lánnyal is, jó esetben: RÁ figyelsz oda, nem az jár a fejedben, hogy "ő egy FIÚ". :D Azt nézed, hogy konkrétan abban az illetőben mi szimpatikus neked, mi a közös pont, stb.

2017. jan. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Lazy Lover ***** válasza:
51%
melegbárban.... istenem de szánalmas vagy
2017. jan. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem szép dolog másokat felhasználni arra, hogy helyrehozd az ócska kapcsolatodat!
2017. jan. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Keress itt valakit vagy tarskereson. A dolog egyszeru be is vallhatod mit akarsz a kapcsolat remenyeben hozni vinni fognak a pasik.
2017. jan. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!