Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Élőben egyenesek a lányok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élőben egyenesek a lányok, ha ultimátumot kapnak, hogy ne keressék őket?

Figyelt kérdés

3 éve ismerjük egymást. Én többet akartam, ő nem. És van pasija. Azóta nem válaszol az üzeneteimre. Beszéltem vele, azt mondja nem kapja meg. Kértem nézzen utána, mert nagyon megbánt ezzel. Nem nézett. Smssel is ugyanez van.

Most élőben neki akarom szegezni a kérdést, hogy akkor akár ne is köszönjek neki, illetve mi rosszat csináltam. Szerintetek kibökné, mi a baja akkor?


2016. jún. 13. 22:06
 1/4 Kenzo Tenma ***** válasza:
Nem érdekled, mi nem tiszta ezen? Ráadásul van pasija, akkor mit gondolsz? Amúgy meg nem, a nők nem egyenesek élőben sem. Tisztelet a kivételnek természetesen.
2016. jún. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Linó03 ***** válasza:
100%
Én jellemzően egyenes vagyok, de ha valaki szerelmesként "zaklatna" miközben nem jön be és barátom is van, én sem válaszolnék egy idő után.
2016. jún. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem zaklatom. Csak boldog névnapot és egy érdekes olvasmányt ajánlottam neki. Két sor
2016. jún. 13. 22:25
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:
De zaklatod! Megmondta, hogy pasija van, és nem akar tőled semmit. Te folyamatosan az üzenetekkel b-sztatod, most meg direkt, élőben szándékosan kellemetlen helyzetbe akarod hozni azzal, hogy letámadod. Ne legyél már h-lye.
2016. jún. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!