Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jellemző a férfiakra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző a férfiakra, hogy észreveszik, ha a nő új parfümöt használ?

Figyelt kérdés
Ha nem azért, mert a régi vagy az új nagyon erős/ büdös
2017. jan. 26. 10:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak ha maga a nő is érdekli, gondolom én.
2017. jan. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rám semennyire. Nem szoktam minden kolléganőmet vagy lányismerősömet szaglászni. Ezért nem is tudom, általában milyen parfümöket használnak. Szóval a váltás sem tűnne fel.
2017. jan. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha az adott lány,aki bejön ő használna újat,azt észrevenném természetesen.

Ha csak egy "haver",munkatárs vagy hasonló, akkor nem érdekel egyáltalán...

2017. jan. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a nagyobbik felünk észreveszi, legfeljebb szó nélkül hagyja a dolgot.


30F

2017. jan. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ebbe túl sokat belelátni.

Egy haverom is megjegyezte már, hogy jó az új parfümöm, imádja a vanília illatot. Nem azért, mert bejöttem neki, hanem az új illat tetszett.

Egy kollégám is megjegyezte egy parfümömre, hogy kellemes süti illata van. Aztán hónapokkal később, mikor nyárra egy frissebb illatot választottam, hogy hová lett a süti illat? Gondolom, ha 2 nm-en dolgozunk 4-en, nem nehéz kiszúrni ha parfümöt váltottam. Egyébként meg soha nem adta semmi jelét, hogy akarna valamit.


Van olyan pasi, aki észreveszi, és szóvá is teszi. Más meg azt se tudja, hogy a barátnőjének milyen parfümje van, pedig 4 éve használja ugyanazt.

Tudod, pont mint az új frizura vagy az új ruha. Nem minden pasi egyformán figyelmes ilyen apróságoknál.

2017. jan. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A nő? Nekem ez úgy hangzik hogy a feleségről vagy a barátnőről van szó.
2017. jan. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6.: igen
2017. jan. 26. 11:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Hosszú évek alatt, sikerült elérnem, a párom csak jeles napokon használjon parfümöt. Elég akkor kibírni a parfüm illatát. Pedig, minőséget és minimálisat használ.
2017. jan. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Parfümöt 1-2 méteren belül szélcsendben észreveszi mindenki akinek van szaglása. Viszont nem kommentál az ember mindent amit észrevesz.

30/f

2017. jan. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2 méter? Akkor már kicsit túltolta.
2017. jan. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!