Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Intezetis lányok ragaszkodobba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intezetis lányok ragaszkodobbak? Hűsegesebbek? Odaadóbbak?

Figyelt kérdés
33F budapest

2017. jan. 26. 18:08
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
illetve hogyan keressem öket??
2017. jan. 26. 18:10
 2/20 anonim ***** válasza:
Más kérdése alapján tudsz kérdezni?
2017. jan. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Szánalom, ha más nyomorát akarod kihasználni.

Mert ez az lenne...

2017. jan. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
elsőt nem is ertem..2.. teged sem..kihasznalni?? mert huseges nőt szeretnèk??? en is az vagyok...a vegsőkig..
2017. jan. 26. 18:16
 5/20 anonim ***** válasza:
76%
Mi van kérdező,olyan csúnya vagy ,hogy jobb nőt nem kapsz?? Tiszta szégeny vagy!! Hűséges nőt lehet találni,ha akarsz,de nem úgy,hogy kihasználod más szerencsétlenségét!!!
2017. jan. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
:) te beteg vagy....
2017. jan. 26. 18:22
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyanakvóbbak meg dörzsöltebbek is lehetnek annál minthogy bedőljenek valami hülye majomnak, aki náluk akar bepróbálkozni és le akarja húzni őket, mert azt hiszi, hogy majd mert ők intézetben nőttek fel, majd akárkivel összejönnek.
2017. jan. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
68%

Pfff... A munkahelyemmel szemben van egy gyermekotthon.

Annyi rib.anc a megyében nincs, mint ott a lányok között. Ezek már 13 évesen bármit bevállalnak egy doboz cigiért.

Ismerek olyat, aki intézetis lánnyal kezdett, egyből teherbe esett, csak nem tőle. Kirakni alig bírta a lakásából.


Nem jó ötlet.

2017. jan. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
ti magatokbol indultok ki? :) egyedul elek kerteshazamban..munkam hobbim is van..sok no megorul ertem..de csalodtam sokban..a legtobb nőnek en tul ragaszkodo bujos vagyok..
2017. jan. 26. 18:31
 10/20 anonim ***** válasza:
Mit jelent az hogy intézetis? Elmegyógyintézet?
2017. jan. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!