Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg néha meg kell alázni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg néha meg kell alázni, sérteni a nőket, hogy azt érezzék magukról, hogy csúnyák ezáltal hűségesebbek lesznek, mert nem merik otthagyni a biztos párt?

Figyelt kérdés
Szerintem rohadt nagy hülyeség, de ezt mondták.

2015. márc. 6. 22:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2%
Nem én mondtam neked biztosan, de én is ezt vallom. Logikus, ha belegondolsz.
2015. márc. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Kedves első válaszoló,te egy utolsó senkiházi kis majom palánta vagy. Menj gyorsan aludni,hogy reggel segíthess anyunak főzni.
2015. márc. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Bizonyos nőknek néha nem árt egy kicsit beletaposni az önérzetükbe mert tényleg sok azt hiszi,hogy ő szarta a spanyolviaszt.
2015. márc. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9%
Én azt tapasztaltam, hogy ha kedves vagy, és odafigyelsz a másikra, akkor szrba sem vesznek (és dettó így csinálnak azok is, akik előtte nyafogtak, hogy senki nem néz rájuk, és nekik egy odafigyelő, rendes srác kell), ezzel szemben a bunkók után rengetegen sírnak.
2015. márc. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Hülyeség. Mármint persze működik a dolog, a családon belüli erőszaknak ez egy tipikus esete, amikor az agresszor gyakorlatilag életképtelenné teszi a másikat a rendszeres lelki terrorral.

A másik dolog, ami eszembe jutott: tényleg olyan párra van bárkinek is szüksége, aki azért nem megy el, mert fél? Elég beteg dolog. Bár érthető módon kényelmesebb, mint folyamatosan tenni azért, hogy vonzók maradjunk a másik számára..

2015. márc. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
91%
Hogy lehetnek emberek ennyire szabalmasak?
2015. márc. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kire gondolsz kedves 6-os?? 3-as voltam :D
2015. márc. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
53%
Sötétség van na, vagy fiatalság... Kedves Kérdező.
2015. márc. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Ìgy van, ha normális vagy szarba se néznek.
2015. márc. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
aki ezt gondolja, az forduljon fel :)
2015. márc. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!