Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy csajjal 2 hete szemezünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csajjal 2 hete szemezünk majdnem minden nap, látom rajta hogy bejövök neki, de nem ismerem meg jóformán semmit nem tudok róla, csak a buszon látom mindig, valami jó ötletet mondanátok hogy kezdeményezzek beszélgetést?

Figyelt kérdés

20/f 19/l

Köszi a válaszokat :)


2017. jan. 26. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy hány éves, ha csak a buszon látod?
2017. jan. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
onnan hogy tudom melyik évfolyamon van :D de nem tök mind1? :D
2017. jan. 27. 13:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ilyesmi erősen függ a felek személyiségétől, az adott pillanattól, helyzettől.


Az igazi az, ha sikerül önmagad adnod. Ehhez kell improvizációs készség, de olyan, ami igazán belülről fakad.


Hiába írnék arról, hogy sok esetben én hogyan csinálom, nem biztos, hogy pont te hozzád is passzolna ez a hozzáállás. Én többnyire spontán és direkt vagyok. De nagyon helyzetfüggő is tehát és pillanat függő.


Van olyan pillanat, amikor az vibrál a levegőben, hogy fogadja, hogy megszólalok: "gyönyörűek a szemeid...", de van, amikor nem alkalmas, mert érzem, hogy ez a nyíltság megrémisztené őt, és/vagy zárkózott viselkedésre ösztönözné.


Na meg ugye hogy állsz önbizalommal? Ha visszautasít, hogyan fogadnád?


Ezeket mind gondold végig.

2017. jan. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A privi apropóján itt írok: gyakorlatilag múltkori (lásd: előző) hozzászólásomban megírtam a lényeget. Tehát nincs recept, se a dolog elejéhez, se ahhoz, hogy közben mi van...


Improvizáció!


A helyzet adja alapjában. Érezz rá, esélyesen mit fogadna a csaj. Van, amikor szavak se kellene, csak pl megsimítod a vállát, és ahogy nézel rá.... stb.


Vagy mondasz valami vicceset, de csak ha spontán jön. Vagy direktbe nyomod, mint olykor én: "szép a szemed".


Nagyon helyzetfüggő, és a szereplőktől is függ.

2017. jan. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!