Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Megijednétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Megijednétek egy ilyentől?

Figyelt kérdés

Ha két éve lennétek együtt egy lánnyal, mivel ő még tanul, ti pedig csak most kezdetek dolgozni, még nincs pénz összeköltözésre, de beszélgettetek már sokat a közös jövőről.

Együtt elmentek egy ismerős esküvőjére és a barátnőtök elkapná a menyasszony csokrát.

Mit mondanátok neki?


(Ez egy nem megtörtént szituáció, csak elképzelt, hogy mi történne, nincs semmi célom vele, csak kíváncsi vagyok :))


2017. jan. 27. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Na most ez kb. ilyen: Floridában van egy bizonyos kikötő, van néhány hajó. Az egyik 38méter magas 120 méter hosszú és 30 méter széles. A súlya 156 tonna. Hány éves a kapitány ?


Mégis mit mondanánk ? Semmit :D Esetleg ügyes vagy jár a keksz, most komolyna, miért ijednénk meg ettől illetve mit kéne mondani ? Letérdelni és megkérni ak ezedet vagy mi ? :D

2017. jan. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes vagy! Legközelebb a labdát is, így kapd el!
2017. jan. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mittudomén, csak kíváncsi voltam, mert láttam egy olyan videót, ahol a férfiaknak dobták a csokrot és mind elrohant :D
2017. jan. 27. 12:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha egy kedves, helyes csaj vagy, elveszlek feleségül és csinálok neked 3 gyereket.

Én így reagálnék.

2017. jan. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert ha két éve vagyunk együtt és tervezünk közös jövőt, akkor tisztában van vele, hogy nem fogom elvenni "hagyományos" esküvő keretében és mivel velem van, gondolom tudomásul is vette. Esetleg odaszúrnék valami megjegyzést, pl. "úgy látom a nyakamon maradsz" vagy valami hasonlót, persze csak ha tudom hogy érti a poént.
2017. jan. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell akkora jelentőséget tulajdonítani a csokor elkapásának. A "hagyomány" szerint ugye az megy legközelebb férjhez, aki a csokrot elkapja, de nincs időhöz kötve, illetve az sem kötelező, hogy ahhoz kell hozzámenni, akivel az illető hölgy az esküvőn részt vesz. :)

A valóság:

-Az én esküvőmön egy olyan hölgy kapta el a csokrot, aki azóta is együtt él a párjával, de nem házasodtak össze soha

-Azok közül, akik NEM kapták el, többen már megházasodtak röviddel az én esküvőm után

-Már egy ideje divatja van az olyan "trükkös" dobócsokroknak, amik annyi kis csokorra esnek szét, ahány szingli nő van a násznépben, így gyakorlatilag mindenki elkapja a csokrot.

-A férfiak esetében más hagyomány dívik: nekik nem csokrot kell elkapniuk, hanem a menyasszony harisnyakötőjét. Ez nálunk történetesen bejött: tényleg az házasodott a jelenlévők közül leghamarabb, aki elkapta. :) De nyilván ő már tudta ezt, ezért is vállalta, hogy elkapja.

2017. jan. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!