Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves srácok megijednétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves srácok megijednétek ettől?

Figyelt kérdés
Ha a barátnőtök elmondaná, hogy ne értsétek félre, de ő úgy imád esküvői ruhákat és eljegyzési gyűrűket nézegetni
2017. jan. 12. 10:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%

Meg.

Az ilyen nő nagyon férjhez akar menni, és sokszor az se érdekli, hogy kihez. Sose tudhatom, hogy tényleg én lennék-e a nagy ő, vagy csak kellett egy vőlegény statisztának, a nagy fehér ruhás álmaihoz.

2017. jan. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
En is szeretem nezegetni az eskuvoi ruhakat es eljegyzesi gyuruket megse akarok ferjhez menni 25eves koromig,szoval hulyeseg altalanositani,hogy tuti egybol eskuvot akarnak az ilyen lanyok.19L
2017. jan. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%

Minden valamirevaló nő szereti az esküvői ruhákat és az eljegyzési gyűrűket, ne féljél ettől.

Valószínűleg férjhez akar majd menni, és? Ez normális.

2017. jan. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én nem ijednék meg, de nem is huszonéves vagyok, hanem 30 felett.
2017. jan. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szoktam nézegetni esküvői ruhákat,gyűrűket..DE!! Eszem ágába sincs férjhez menni!!
2017. jan. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
4%

De meg ám.

[link]

2017. jan. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6.: nyilván ha egy fiú évek óta egy lánnyal vam, akkor ilyen baromságokkal nem foglalkozik ;)
2017. jan. 12. 12:56
 8/15 anonim ***** válasza:
8%

Nyílván nem nagyon ismered a témát cicám. Nem feltétlenül azt jelenti, hogy nincs barátnője, hanem hogy nem tesz olyat, aminek jogi következménye van.

De ezt talán még te is érted:

[link]

2017. jan. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8.: biztos azért lep meg virággal, visz el az összes családi eseményre és a barátaihoz és biztos azért írt nekem levelet, hogy velem tud komolyan tervezni :)
2017. jan. 12. 13:04
 10/15 A kérdező kommentje:
Sajnálom, te nagyon magányos lehetsz
2017. jan. 12. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!