Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy ennyire ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyire ki vagyok bukva? Volt már ilyen mással is?

Figyelt kérdés
A párommal jóformán együtt éltünk még egy héttel ezelőtt. Mindig egymásnál aludtunk, stb. Aztán ezen a héten úgy alakult, hogy ő elutazott, (holnap jön vissza a síelésből), szóval már egy hete nem találkoztunk. Én meg teljesen ki vagyok készülve idegileg. Csak úgy ok nélkül morcos vagyok, és még a női ciklusomra se foghatom. Mintha mérges lennék a páromra, amiért "itt hagyott" egy hétre, pedig nyilván nem itt hagyott, csak elment síelni. Nem csal meg, nem csinál semmi rosszat sem, csak szimplán ki vagyok bukva mióta elment. Ez már beteges, vagy mással is van ilyen, ha nagyon hiányzik neki a párja?

2017. jan. 29. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Foglalkozz a vilag valodi problemaival, es akkor rajossz, hogy maximum jo dolgodban vergodsz itt.
2017. jan. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

Még nem beteges, teljesen érthető, de intő jel, hogy ennél nagyobb önuralmad legyen.

Miért nem együtt mentetek?

2017. jan. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj már bele, szeret a párod, te is őt, gondolom van munkád, barátaid, egyszóval életed...hány nő cserélne veled szerinted?

Az, hogy hiányzik, az természetes dolog, még ha egy hétről van szó, akkor is, de hogy emiatt nem lehet hozzád szólni, az azért erős.

2017. jan. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Téged nem hívott?
2017. jan. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez arra utalhat,hogy függsz tőle,ami nem egészséges.Több önbizalom,kevesebb birtoklàsi vàgy...szerintem.
2017. jan. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En is merges lennek, ha el se hivott volna sielni. Egyeb esetben nem, ennyit meg ki lehet birni.
2017. jan. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem hívott. Nincs rá pénzem, ráadásul tanulok, és nem hiányozhatok a képzésről csak úgy.
2017. jan. 29. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!