Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mással is volt már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is volt már olyan, hogy úgy érezte, hogy szerelmes valakibe, de közben semmit sem akart az illetőtől?

Figyelt kérdés

Velem valamiért folyton ez van. Gyakran érzek valamit pasik iránt, ami nem is igazán szerelem, mert nincs az a rózsaszín köd, hogy vele akarom leélni az életemet és stb, nem is igazán vonzalom, mert sok ilyen pasi pl. testileg nem is igazán vonz, gyakran csak szeretek valaki közelében lenni, szeretném megölelni, és csókolózni vele, de ennél semmi többet.

Tini koromban ez még valahogy normális volt, hogy kb. szerelmes voltam az egész világba, de most már eléggé rosszul érzem magam miatta. Főleg, hogy van párom, akit szeretek. És ami még rosszabb, hogy mostanában a legjobb fiú barátom iránt érzek így. Nagyon idegesít már ez a dolog. Ilyen mással is szokott lenni?

24/L


2017. jan. 12. 19:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen. Az első pár hónapban megvolt a rózsaszín köd, fellángolás, én meg azt hittem, szerelmes vagyok. Bele is éltem magam ebbe, aztán rájöttem, hogy hazudtam a páromnak meg magamnak is. Elhitettem mindkettőnkkel, hogy szerelmes vagyok. Jelenleg egyedül vagyok és nem is akarok addig újabb kapcsolatot, amíg 100%-ig azt nem érzem, hogy valóban képes leszek valakinek a társa lenni hosszú távon.
2017. jan. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!