Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bűn extrovertáltnak lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bűn extrovertáltnak lenni?

Figyelt kérdés
Mintha csak introvertált személyek lehetnének intelligensek, aki nyitott és könnyen ismerkedik, csak felszínes lehet.

2017. jan. 31. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez most így honnan jött?
2017. jan. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatosan úgy látom, hogy bűn introvertáltnak lenni.

,,Az introvertáltak unalmasak, antiszocok, barátságtalanok." Mindenhol ez megy.


Introvertált :(( L22

2017. jan. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Sztereotípián alapszik, mivel aki intelligens, "zseni", az gyakran csendes, magába forduló jellem, így kézenfekvő, hogy az ellentéte csak felszínes lehet.

Amúgy a nagyon extrovert emberekkel nekem eléggé nehéz, kb. egy este alatt pörögnek annyit mint én egy hónap alatt, de ilyen speciel sosem jutott eszembe, hogy azért mert ő könnyen ismerkedik, attól ő rosszabb vagy valami.

2017. jan. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 Én is így látom. Szinte mindenhol az extrovertált embereket tekintik normálisnak.
2017. jan. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Introvertáltat akartál írni, nem?
2017. jan. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem, teljesen úgy érzem, hogy le van nézve az, aki mer nyitni és szeret szórakozni, nem otthon pl legszívesebben.
2017. jan. 31. 22:08
 7/9 anonim ***** válasza:

Alapvetően introvertált vagyok, de vannak extrovertált ismerőseim, akiket nagyra tartok a műveltségük, tudásszomjuk, előadói képességük vagy éppen a nagy lelkük miatt. Rám is jó hatással tudnak lenni, mikor egymagam kevésnek érzem magam valamihez, de ők nem restek noszogatni, és tudatosan próbálják kihozni belőlem a maximumot, mert örömüket lelik benne.

Egyszóval nincs bennem előítélet velük szemben, ugyanolyan értékesek tudnak lenni, mint mi, sőt.

2017. jan. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az életemben nem hallottam még ezt a sztereotípiát, ellenben introvertált, autista vonásokkal megrakott személyként naponta 20 falba ütközöm az emberekkel való interakcióim során, az érvénysülésem jelentősen megnehezíti. Az extrovertáltak szerintem kifejezetten intelligensebbnek látszanak pont a nyitottság miatt, míg az introvertáltakat csendes őrültként kezelik, nehezen menedzselik magukat.
2017. febr. 1. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az az introvertált személy, aki nem azért hallgatag, mert félős alóban intelligensebbnek tűnhet. Ha összehasonlítjuk egy szétszórt hangos és figyelemfüggő extrovertálttal, hát szerintem egyértelmű ki tűnik okosabbnak. Az introvertált meghondoltabbnak tűnik, nem hülyéskedik el mindent. De nagyon gyakran előfordul hogy túl zárkózottak, nem mernek beszélni.. Hozzájuk képest egy extrovertált előnyben van.
2017. febr. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!