Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt, most mégis velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, most mégis velem akar lenni? (Bonyolult-Többi lent)

Figyelt kérdés

18 éves koromban ismertem meg a párom, akkor még nem tudtam mennyi idős majd később kiderült jó pár évvel idősebb mint én. (Egyáltalán nem látszott rajta)

De annyira szerelmes voltam (első szerelem...) ,hogy nem érdekelt a kora.

Sokáig jól működött, de nemrég szakítottunk.

Elköltöztem tőle, viszont egy valami még hozzá köt a két kusfiunk... 22hetes kismama vagyok.

Egyfolytában keres, ír, hív stb..., hogy velem akar lenni de tudom csak a fiúk miatt.

Viszont bízni én már soha nem tudnék benne, a gyerekek pedig nem ok, hogy újra együtt legyünk. Attól ugyan úgy az apjuk.

Nem értem miért akar velem lenni, ha megcsalt? Talán bűntudata van, késő. Lehet jó apa de már egypár nem leszünk.

Hogyan értessem meg vele? Mert már elmondtam neki százszor...

21L



2017. jan. 31. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Istenem... Miért nem voltatok képesek védekezni? Legalább van munkád? gyedet/gyest kapsz? Vagy a te szüleid nyakában marad a gyerek?
2017. jan. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van munkám nem és nem a szüleimmel élek (mielőtt valaki kérdezi)
2017. jan. 31. 17:54
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Leírod, hogy tudod, hogy csak a gyerekek kiatt akar veled lenni... aztán azt, hogy nem érted, miért akar veled lenni.


Ez a szitu egyáltalán nem bonyolult, ő megcsalt, te pedig már eldöntötted, hogy nem bocsájtasz meg neki, ill. tudod, hogy már nem tudnál bízni benne. Van ilyen. Ezt neki is meg kell értenie.

2017. jan. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*miatt
2017. jan. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak a kicsik dolgairól beszélj vele.

Megértelek nem akarsz tőle semmit.

Neked pedig gratulálok és jó egészséget a picikhez.

2017. jan. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!