Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet fura kérdés, de érdekel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet fura kérdés, de érdekel? 22L

Figyelt kérdés

Előre megjegyezn, hogy csak a saját védelmem, lelki nyugalmam miatt kérdezem.


Tehát hogyan lehet azt mutatni valakinek, aki a közeledben van, hogy nem érdekel?


Azt szoktam csinálna, hogy pont elfordulok, mintha nem venném észre. Sajnos még valahol érdekel az illető. Ez inkább akkor jön elő, ha hirtelen bekerül a látószögembe. Emiatt szeretnék pár ötletet erre.


Mi a jobb? Le se bagózni? Vagy igenis odanézni és mutatni, hogy nem izgat? De hogyan? Előtte sosem kerültem ilyen helyzetbe, amatő vagyok.


Valaki adjon légyszi tippeket.


2017. jan. 31. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, korábban ő érdeklődött-e irántad. Mert ha le se szart, akkor felesleges bármit is csinálnod. Ilyen esetben csak saját magadnak produkálnád magad, ami tök fölösleges. Ha viszont volt kettőtök között valami, akkor inkább próbáld őt elfelejteni, bár amíg vegyesek az érzéseid, addig ez nehezen fog menni. Teljesen mindegy, hogy kifelé mit mutatsz, ha befelé mást érzel. Önmagadat úgyse tudod becsapni, miért akarsz hazudni magadnak, és eljátszani akár neki, akár a külvilágnak, hogy nem érdekel?
2017. jan. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pókerarc, ha hozzá beszélsz, még véletlenül se lehessen a hangodon hallani semmit, mozdulatokkal óvatosan, ezzel egész jól tudod játszani a szereped.

Más kérdés, hogy ha még érdekel, akkor mi értelme van ennek?

2017. jan. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kiről szól a kérdés? Egy exről? Egy barátról akinél bepróbálkoztál és pofára estél? Vagy csak egy pasiról aki tetszik de nem akarod a tudtára hozni?

Kerülni akarod csak nem feltűnően vagy csak nem akarod mindig letámadni?


Nekem pl volt egy pasi aki nagyon bejött de volt barátom, szóval nem akartam lépni meg nem akartam tetszeni neki csak barátkozni. Néha odamentem hozzá, néha nem. Volt hogy ráköszöntem és meg se állva mentem tovább, vagy "észre se vettem". Csak hogy baráti szándékon kívül ne gondoljon mást


Egyébként én azt szoktam csinálni ha úgy akarok tenni hogy valakit nem veszek észre, hogy előveszem a telefonom és nyomkodom. Ha utcán jön velem szemben akkor is

2017. jan. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1-2 Az az igazság,hogy pár hónapja még nagyon megmozgatott, ahogy én is őt. Egy jó ideje nem foglalkoztam, és ez nem megjátszás. Régen napjában 100x eszembe jutott. Most már nem érdekel úgy, viszont bennem maradt egy tüske. Egy soha be nem teljesült dolog ez köztünk. Évekig ment a "tetszel, akarlak, de...!" A gond akkor jön haloványan elő, ha a közelembe kerũl. Kicsit megkavar belül, de nem vészesen. Viszont hajlamos vagyok többet mutatni. Értsétek: Ha látja,hogy ideges, feszült,zavart leszek,félreérti. Azt gondolja majd: "na ez még mindig..."

Ne gondolja! Nincs így,csak alapból is zavarba jövős típus vagyok. Persze azt sem tagadom, hogy nem hagy teljesen hidegen. Hogy most megpróbálnám e vele? Nem. Mint férfi a szememben megbukott. Csak maga a meg nem történt dolgok miatt olyan lezáratlan az egész.

2017. jan. 31. 22:16
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Mi ő nekem? Jó kérdés. Egy srác, aki odavolt értem, csak nincs töke. Nem tudom milyen kategóriába sorolható. :D
2017. jan. 31. 22:21
 6/7 anonim ***** válasza:
És kin múlott, hogy nem lett belőle semmi? Mert pl. te is léphettél volna, de ha mindketten csak szerencsétlenkedtetek éveken át, akkor ne csodálkozz, hogy így alakult. De egyébként talán még mindig könnyebb lenne megbeszélni a sérelmeket, tisztázni az egészet, mint tovább játszmázni.
2017. jan. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#7 Van párja.Hogy eltudtam volna venni? Talán. Szexre milliós, mert volt, hogy leállítottam. Hogy akarnék e ilyen pasit? Soha! Hogy kerültem ilyen helyzetbe? Barátok voltunk--->lelkizgettünk--->kezdte súrolni a határokat--->átlépte (szóban). Ez egy folyamat volt, nem ennek indult. Túlságban megkedveltem az elején, de nem akartam gerinctelen lenni.
2017. jan. 31. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!