Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem egy tinivel kavar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem egy tinivel kavar?

Figyelt kérdés

A férjem odaadta a teloját tegnap hogy arról írjak sms-t egy közös barátnak,amikor a viber iszonyatos mennyiségű üzeneteket kezdett küldözgetni. Véltelenül hozzáért az ujjam(már kb 10 percig jöttek-jöttek az üzenetek,nem tudtam sms-t írni) és látom hogy egy kb 18-20 éves kiscsaj írja hogy na akkor most szombaton végre talizunk?már 2 hete nem találkoztunk.

És buliba invitálta a férjem,elmesélte,hoy mi volt aznap az egyetemen,mert hogy jaj ez az első félév olyan húzós a gimi után. És hogy már eldöntötte,hogy akkor járja ak e????

Na most erre ti mit reagálnátok? Mert én az eszem eldobom....hogy a férjem mi a francot művel egy kislánnyal,de a csajszi is mit gondol magáról,hogy egy 42 éves férfivel akar "járni"?

Ahogy láttam minden nap beszélgetnek...akkor már kicsit körbenézten és minden második este fél órákat dumcsiznak telefonon...

Nem tudom mit gondolnak magukról a mai 20 évesek,de komolyan....

41N



2017. febr. 1. 11:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Az fel sem merül benned, hogy a férjed is hibás lenne...?:D
2017. febr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne a kicsajra legyél kiakadva, hanem a kedves k-rvapecér férjedre, aki 20 éves csirkéket manipulál és szédít, csak mert unja a kapcsolatát veled. Te tudod, mit akarsz erre lépni, én nem lennék ezek után kíváncsi rá, mehetne, amerre lát, nem asszisztálnék a kapuzárási pánikjához.
2017. febr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%
Szánalmas a férjed, szinte gyereke lehetne, nekem örökre elviné a gusztusom tőle,amúgy is mélységesen elítélem az összes ilyen férget aki szinte lánya korosztályával kezd, ha már nőzni akar akkor keressen magához illőt, ezért kezd az egész társadalom ilyen defektes lenni.
2017. febr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
A lányunk 17 éves...
2017. febr. 1. 11:38
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten hibásak, ez nem kétséges. A csajszi biztos tudja,hogy nős, ráadásul korban sem illik Hozzá, a férjed pedig ...enyhén szólva nem szép dolog,hogy félrelépést tervez, vagy végrehajt.


Én a helyedben azonnal tisztáznám Vele ezt a kérdést és azt is,hogy mi a szándéka a továbbiakban. A csajjal, és veled is.


Ha a férjed odaadta a telefonját még csak nem is kellemetlen az,hogy honnan tudtad meg ezt az egészet, de ha az is lenne, ez csak másodlagos kérdés legyen.

2017. febr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
31%
Aki félrebszok,ne ejt olyan szarvas hibát,hogy a bizonyítékkokkal teli telefonját az asszony kezébe adja.
2017. febr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez komoly..., valahogy meg kell oldanod, de fogalmam nincs hogy lehet egy ilyen nehéz estet kezelni.
2017. febr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
En inkabb azt kerdeznem, hogy mit gondol a ferjed magarol? Az, hogy egy koraval imponalo ferfi el tudja csavarni egy fiatal lany fejet, az "oke", nem lepodunk meg. De egy 42 eves faszinak azert lehetne tobb esze...
2017. febr. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
87%

Fuhh en a helyedben a kovetkezoket tettem volna.

Eloszor is megirtam volna a kiscsajnak, hogy en vagyok a feleseg nagyon orulok talalkozasnak. Szepen levezettem volna neki, hogy en nagyon szivesen atadom neki a helyem. Moshatja a szaros alsogatyat, fozhet , takarithat majd ra, bar a gyerekvallalast talan felejtse el, de persze sok szerencset, ha egy nagypapat szeretne a gyerek melle. Tajekoztattam volna arrol is, ha van egy kis esze azert vegye szamitasba, hogy O is jarhat igy, ha nem rosszabbul, fiatal eveit elpazarolva. Mosolygos fejjel a vegen :).

A ferjemet meg elkuldtem volna a bus p**csaba, en vagy o tuti csomagolt volna. Altalaban a szeretosdi addig izgi, amig nem megy at kapcsolatba. De majd ugyis megtudjak.


Amugy 21 evrs vagyok, de en soha nem tudnek ferje szemet vetni, foleg egy olyanra aki apam lehrtne. De hat nem vagyunk egyformak.

2017. febr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Ferjednel rakerdeztel mar? Legegyszerubb lenne szemebe nezve megkerdezni hogy mi ez es mik a tervei.Szerintem akkor kapnad a legoszintebb valaszt.


Utolso: 40eves a pasim,30nak nez ki,sportos,jokepu,azert meg messze van az a nagypapa kategoria.Persze egyetemista koromban nekem is csapta a szelet egy 41eves ketgyerekes apuka,o tenyleg naaagyon oregnek nezett ki,de nem ez az altalanos tendencia.

2017. febr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!