Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tudok egy lányt elkápráz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudok egy lányt elkápráztatni, levenni a lábáról? Valamit kihozni belőle? Hogy rám kattanjon?

Figyelt kérdés
Hogy azt mondja, hogy igen én kellek neki.
2017. febr. 3. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdeklődés a dolgai iránt, figyelmesség, udvariasság.

De ez nem garancia semmire, mert ha nem vagy az esete (bármilyen szempontból), akkor esélytelen a dolog.

2017. febr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen ezek az alap dolgok megvannak, de mi más lehet?
2017. febr. 3. 16:41
 3/9 A kérdező kommentje:
azt mondja humorosabb lehetnék és meg kéne nevettetnem.
2017. febr. 3. 16:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Majd jön mindjárt a bmwegyenlősikeranőknél és neki lesz egy pár jó tippje szerintem.
2017. febr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

# 3: Ja, hogy még meg is mondta? Akkor ŐT humorral lehet levenni a lábáról. Persze csak akkor, ha a humorod olyan, ami neki bejön.

Nézd, nincs kötelező recept... ha önmagad adod és az nem elég valakinek, akkor tökmindegy. Hiába játszol el egy szerepet a kedvéért, hosszú távon úgyse fogod tudni fenntartani. Jobb, ha most "meghódítod", aztán pár hét, vagy hónap múlva dob, hogy nem olyan vagy, amilyennek elképzelt?

2017. febr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem akarom magam megjátszanai,eddig is magamat adtam. Nem vagyok humoros az igaz.
2017. febr. 3. 17:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy 300w-os iprai led fényvetőt, és reggel azzal keltsd fel hogy a képébenyomod 5 centiről. Persze bekapcsolva :) biztos elkápráztatja.
2017. febr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az első lépés, hogy ne "elkápráztatni" akard.
2017. febr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kicsit fura, hogy a lány ilyet mond, hogy "meg kéne nevettetned". Ő is megnevettethetne, nem?


Én humoros ember vagyok, és ösztönösen humoros emberek a partnereim is. De soha életben nem vártam el attól, akinek kevesebb humorérzéke van, hogy a kedvemért forduljon ki önmagából.

2017. jún. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!