Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy mostoha lánytesóm aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy mostoha lánytesóm aki 13 eves. En fiu/16 vagyok. Beleszerettem es kiakarok abrandulni vagy ''kiszeretni'' belöle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kerestem itt az oldalon es arra jutottam hogy talan en is bejovok neki mert mostanaban sok olyan ''kedves'' dolgot tesz amit regebb nem igazan tett. De csak jatszik az erzeseimmel.egyik percben azt is hagya h letoroljem a konnyet az arcarol a masikban meg mar azt mondja h idegesitem ezzel.tulakarom tenni magam ezen az idetlen helyzeten.
2010. máj. 7. 13:22
1 2
 11/15 anonim válasza:
szerintem kedves kérdezőnk pont ezt szeretné elkerülni, mivel elég nehézkes leülni és beszélni vele
2010. máj. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Miért is gond hogy tetszik a mostoha tesód? De most komolyan mi evvel a gáz? Há jó még ne döntsd ágynak de miért gond? Miért akarsz kiábrándulni belőle? Nem rokonod akkor meg mi a baj vele?
2010. máj. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Talán mert elég felnőtt gondolkodású a kérdező ahhoz, hogy felfogja, nem sülhet ki jó abból, ha összejönnek? Szerinted, ha már nem lesznek együtt, mennyire lenne kellemetlen a szituáció?
2010. máj. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Szerintem hagyd őt békén! Járj el a barátokkal, bulikba stb.

Ebből semmi jó nem sülhet ki! Amugy meg h szűrted le h belédszeretett? A kedvesség még nem feltétlenül jelent szerelmet!

2010. máj. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg nem sulne el jol, de megvan rà az esèly, hogy jol alakulnak a dolgok. Pont a mi lèpcsohàzunkban is lakik egy pàr akik amùgy mosthohatestvèrek voltak....vagy mèg most is azok....nem tudom, hogy hogy mondjam. Az biztos, hogy elèg furcsa, de nèha elofordul.
2010. máj. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!