Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet egy heteroszexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy heteroszexuális férfiból homo- vagy biszexuális férfi és fordítva?

Figyelt kérdés

Genetikailag van-e meghatározva az emberekben, hogy milyen nemhez vonzódjanak, vagy elég pusztán az akarat is, hogy megváltozzanak? (ha megakarnak)


Nektek mi a véleményetek erről?


2010. máj. 7. 15:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Genetika. És ez nem vélemény kérdése, hanem tudományos tény. Te meg tudod változtatni a szemszínedet, ha nagyon akarod?
2010. máj. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
szerintem ha valaki szándékosan meg akar változni annak a fejében van egy kis gond. vagy hülye vagy divatmajom.
2010. máj. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Nekem eleve az a maradi álláspontom, hogy a szexualitás egyszerűen pszichológiai eredetű. Mint egy nagyon mélyen gyökerező gátlás. Van akiben ez a gátlás nem alakul ki (biszexuálisok) és van akiben kialakul (ezekből lesznek homo- illetve heteroszexuálisok).


Viszont erősen kétlem, hogy valaki csak úgy, akarattal ezt meg tudná változtatni. Még a fóbiákat sem lehet csak úgy, simán legyűrni.


Azt meg aztán végképp nem hiszem, hogy egy homoszexuálisból hetero, egy heteroszexuálisból meg homoszexuális legyen.

2010. máj. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
7%
milyen elcseszett egy gén az ami a saját nemével akar párosodni??!
2010. máj. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
ez nem genetika,változhat idővel.
2010. máj. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Osztálytársam haverjaival elment Szegedre, és az egyik full hetero haverja annyira beb@szott, hogy lesz*pta a pincérsrácot, aki egyébként vállaltan meleg volt.
2010. máj. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Honnan veszed kedves utolsó, hogy full hetero volt? Abból, hogy azt mondta? :D:D
2010. máj. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
1%
elsőnek: IGEN! Meg tudod. Egy fasza kis bézbózütővel. ME FEJJÖTÉÉ HOZZÁNK ZABÁÁÁÁNI?!
2010. máj. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Mert 10 éve ismerem a srácot, amiből 8 évig az osztálytársam volt. Mert a két kezemen éppen, hogy meg tudom számolni az addigi barátnői számát. Csak ezekből, és hasonlókból.
2010. máj. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

15:55: Hát pont ez az! Mi az, hogy "full hetero"? Az emberek többsége, ha anonim tesztről van szó, akkor az emberek a Kinsey skálán jellemzően egyik szélső pontra (1- homo, 10- hetero) sem helyezik magukat, hanem jellemzően a közbülsőn helyezik el magukat. A férfiaknál valamivel több, mint 50% nem írja magához sem a 1-est, sem a 10-est.


Emellett a tengerészek, katonák és rabok közt kialakuló szexuális vonzalom sem magyarázható mással, mint azzal, amit leírtam. A 15:09-es voltam.


Lehet megkövezni, de ez van.


A genetika szerintem jó eséllyel azért lett belekeverve a dologba, mert így a homoszexuális párok örökbefogadási joga ellen semmit nem lehetne felhozni... (Állavilági példákat ne hozzunk lehetőleg fel, se szexuális szelekciót, mert kb ugyanannyi ellenpéldát lehet mondani az állatvilágból a megfigyelések alapján. A pontos gén pedig tudtommal nemigen lett meghatározva, nem igen hallottam arról, hogy genetikai kísérletek során homoszexuális, vagy biszexuális állatokat hoztak volna létre.)

2010. máj. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!