Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet egy heteroszexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy heteroszexuális férfiból homo- vagy biszexuális férfi és fordítva?

Figyelt kérdés

Genetikailag van-e meghatározva az emberekben, hogy milyen nemhez vonzódjanak, vagy elég pusztán az akarat is, hogy megváltozzanak? (ha megakarnak)


Nektek mi a véleményetek erről?


2010. máj. 7. 15:03
1 2
 11/12 Ipso ***** válasza:

Utolsó:

"nem igen hallottam arról, hogy genetikai kísérletek során homoszexuális, vagy biszexuális állatokat hoztak volna létre"


Volt ilyen, de szerintem nem majmokkal, csak patkányokkal. Márpedig az emberi szexualitástól a patkányoké nagyon távol áll.

2012. okt. 28. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A szexuális orientáció részben genetikai,részben hormonális hatások eredménye.

Lehetnek egyes környezeti hatások,de ezt nem úgy kell elképzelni,hogy valaki azt mondja neked,hogy legyél holnap meleg vagy heteró akkor megtörténik.


Ezek olyan dolgok,amik megmagyarázhatatlanok.Egy külső inger,kitudja,nem feltétlen szexuális eredetű.

De lehet olyan is.


Lehet meglátsz egy meztelen testet,és vmi elindul belül,ami megváltoztat dolgokat,de ennek a hatását nem tudod behatárolni.

Nem tudod pontosan megmondani mikor,hogyan történt.

Ez kb olyan lehet mikor kérdeznek,hogy vannak-e emlékeid gyerekkorodból és mondjuk nem tudod felidézni.


De a genetikai eredet sokkal erősebb lehet.Ezt állítják jelenleg,illetve a hormonális hatások.


De azt,hogy mondjuk vki meleg legyen nem tudod megakadályozni.Nem tudod "megóvni",mert az embereket ingerek érik egész életükben.

Ezek elég bonyolult neurológiai folyamatok az szervezetben,amiket nem tudsz befolyásolni.


Szerintem felnőtt korban ritkábbak ezek a hatások.

Ha létezik ilyen inkább gyerekkorban dől el,alakul ki.

De biztos nem tudnád naphoz kötni.


Olyan meg nem hiszem hogy van,illetve még nem hallottam arról,hogy valaki felnőtt korban ide-oda ugrált volna.


A legtöbb ember szerintem biszexuális lehet,de kevesen élik meg vagy ismerik be.

Meg akiben nem olyan erős a saját neme iránt a vonzalom nem biztos,hogy ki is akarja próbálni,mert csak bonyodalom,meg megakarnak felelni az elvárásoknak.


Igazából,amíg ilyen prűd,buta a hozzáállása a társadalomnak a szexualitáshoz addig elég nehéz kutatni.Vannak akik még egy névtelen tesztben sem mernék beismerni.

2014. okt. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!