Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kitágult pupilla mit jelezhet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitágult pupilla mit jelezhet? Egy férfi a minap gyönyörű kitágult pupillákkal nézett rám amitől nem tudok szabadulni. Valami nagyon különös érzés fogott el, valami behúzott a mélybe, és azóta csak az jár a fejemben, hogy mi okozhatta.

Figyelt kérdés
Nem iszik, nem narkós ezt biztosra tudom.

2017. febr. 6. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Sötét volt.
2017. febr. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Annyira tetszettél neki, hogy teljes extázisba ejtetted a nem hétköznapi gyönyörű külsőddel, és kisugárzásoddal.



nyilván tetszettél neki, és ezt a választ vártad, ha tudod h nem szív

2017. febr. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Angyalkám tudod mi a biztos?

Hogy egyszer meghalunk.

Ahogy irták. Sötét volt vagy kábszeres!

Vagy rosszul irtál és nem pupillat akartal irni!

2017. febr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet előtte szemészeten járt, és kapott pupillatágító szemcseppet.
2017. febr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4-es köszi ez egy lehetséges opció, a többiek pedig valószínű,hogy nem láttak, éreztek ilyet. Pedig fenomenális olyan jó, hogy kérnél még belőle.

Ha a narkósok is tudnak ilyen hatást kiváltani köztük a helyem:)

2017. febr. 6. 11:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Végre rádnézett egy pasi, te meg többet gondolsz bele, mint ami. Tipikus nő........
2017. febr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem nézek ki olyan rosszul, hogy azon aggódjak, hogy egy pasi végre rám nézett. Ebben az az izgi, hogy most én is felfigyeltem egy pasira. Sajna válogatós vagyok és az átlagos pasik nem sok reakciót tudnak kiváltani belőlem, pláne nem egy pillantással.
2017. febr. 6. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!