Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Melyik nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Melyik nőt választanátok inkább? A gyönyörű, de ostoba, vagy a kevésbbé szép, de intelligens?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményetekre

2016. nov. 26. 14:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Olyat, akit szeretni tudok és ő is tud viszont szeretni.
2016. nov. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%

Te csak a két végletet ismered?


Akkor még van két lehetőség:

szép és okos, buta és csúnya!


Egyébként én szép is vagyok és intelligens is, és van pasim, na akkor most mi a helyzet?

2016. nov. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
38%
Gyönyörű de ostoba :D
2016. nov. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az 1. válaszoló megmondta. Nálam attól függ,hogy mit takar a kevésbé szép, másnak kevésbé szép, az nekem lehet,hogy tetszene. Gyönyörű de ostobával nem hinném,hogy tudnék mit kezdeni hosszú távon a szexen kívül, annak meg semmi értelmét nem látnám, hogy csak azért kössem le magam valaki mellett mert csupán jól néz ki, de más egyéb jó tulajdonsága nincs.
2016. nov. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
Ha a "kevésbé szép", nem a visszataszító külsőt jelenti, hanem inkább az átlagosat, akkor az intelligenset választanám. De elég felületes a kérdés.
2016. nov. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
2-esnek is igaza van, vannak szép és okos csajok, és buta-csúnyák is. Nem a külső határozza meg az intelligenciát, műveltséget, de ezt felesleges volt leírnom, mert ezzel mindenki tisztában van.
2016. nov. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%
Az "intelligens" pontosan mit is jelent? Azt, hogy minden szavam mögé belekombinálja, hogy végső soron megcsalom? Vagy hogy minden mondatomat ügyesen, furfangosan kicsavarja? Ebből az "intelligenciából" inkább nem kérek, úgyhogy a gyönyörű-ostoba kombinációt választom.
2016. nov. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
én egy ostoba rondát keresek
2016. nov. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha csak ezt a kettő szempontot nézem, akkor egyertelműen a gyönyörű, de ostobát választanám.
2016. nov. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Gyönyörű de ostobát választanám mert annyira ostoba, hogy nem tudna kisemmizni engemet.
2016. nov. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!