Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MIÉRT foglalt midnen lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIÉRT foglalt midnen lány?

Figyelt kérdés
Aki normális, átlagos, stb velem egykorú, mind foglaltak, vagy kevés lány va vagy sok fiú, de mindenkinek akire ráirtam , vagy neten vagy élőben ismerem, mindegyiknek van pára . 24 éves fiú vagyok, se kamaszkoromban sem mai napig sosem volt barátnőm. 6 év is 30 leszek, és még csak kezét sem fogtam egy lánynak. Akkor könyveljem el hogy egyedül leszek ? És ne nőljek fel soha,? Okyan jó lenne egy társsal megosztani, az örömöket , bánatokat, egyszer vagyok fiatal. Kéőbb már késő lesz.
2017. febr. 6. 14:10
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Helyesírási hibáért elnézést.
2017. febr. 6. 14:11
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem mind csak a jobbak, a vagányabbak, az okosabbak, a szelídebbek, a vékonyak, a teltek, az alacsonyak meg a magasabbak.....

Na szóval nem minden lány foglalt csak lehet mostanában nem a jó szemedet kapod elő!

2017. febr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%

Kijavítom a kérdést.

*Miért foglalt minden csinos lány?*

Na így. Természetesen közel sem foglalt az összes lány, de a csúnya lányok pont ugyan úgy nem kellenek a kutyának sem, mint a csúnya pasik. Csak valami oknál fogva a lányok nem rinyálnak tele minden létező fórumot emiatt.

2017. febr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
54%
De ha te nem lennél csúnya, akkor nem itt panaszkodnál. Nézz bele a tükörbe és szűkítsd az igényeket:)
2017. febr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Ezt nem így tapasztalom, neke m már nem számít a külső sőt.... de aki nem tetszik külsőleg sem, még annak is van párja. A srácoknak legtöbbnek tisztelet a kivételnek, már mindegy hogy néz ki a csaj, csak legyen. Egy lány esetleg ha szingli, akkor valszeg ő nem akar kapcsolatot, de egy csunya lány bár olyan hogy csunya nem létezik, előbb talál magának párt ha akar, mint egy csúnya srác.
2017. febr. 6. 14:18
 6/25 A kérdező kommentje:
Akár telt, akár sovány akár ilyen akár olyan, nekem tényleg nem számít a külső, de ígyse találok. Én csúnya vagyok az tény, ezt be is vallom, de nem külső alapján kell ítélni. Az csak legkisebb esetben kell hogy számítson.
2017. febr. 6. 14:21
 7/25 anonim ***** válasza:
52%

"srácoknak legtöbbnek tisztelet a kivételnek, már mindegy hogy néz ki a csaj, csak legyen."

És mond csak drága, szerinted miért alázná meg egy nő ennyire magát? Miért lenne veled valaki, aki tökéletesen tisztában van vele, hogy neked csak egy lyuk nem kívánatos körettel amibe beleürítheted magad? A legtöbb nő nagyon jól elvan egyedül is. Ha talál olyan pasit, aki tényleg szívesen van vele, akkor oké, de egyébként nem létszükséglet.

2017. febr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
65%

1. A felnőtté válás alapvetően független attól, hogy van-e az embernek párkapcsolata, vagy nincs. Javaslom, hogy előbb nőj fel és utána törekedj párkapcsolat kialakítására.

2. Ha random próbálkozol, akkor elég nagy az esélye annak, hogy foglalt lányokat találsz. Ebben a korosztályban már a nők 90%-ának van stabil párkapcsolata. Ha nem akarsz felesleges köröket futni, akkor ismerkedj olyan körökben, ahol a szinglik fordulnak meg nagyobb arányban: erre találták fel a társkeresőket, a különféle ismerkedési helyzeteket (a rapidranditól kezdve az ismerkedési esteken át a főző- és egyéb szervezett randikig). Nagyon sok olyan hely van, ahova az emberek kifejezetten ismerkedni, társat keresni mennek élőben, vagy virtuálisan. Ha mondjuk autót akarsz venni, akkor is az autókereskedésbe mész be, nem pedig az utcán választasz magadnak... kivéve, ha látod rajta az "eladó" táblát, akkor jogosan fejezed ki az igényed rá. A társkeresés nehezített ebből a szempontból, ugyanis a szingliken nincs "szabad vagyok" tábla. Ezért célszerű olyan helyeken keresni őket, ahol megtalálhatók.

2017. febr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
41%

Az az érdekes tendencia van, hogy a lányok egyre korábban kezdik a kapcsolatosdit, a pasizást, a fiúk meg egyre később. De ezeket a lányokat is fiúk szedik fel... Szerintem az lehet, hogy van a férfiaknak egy viszonylag kis százaléka, aki bárkit megkaphat(nem feltétlenül top-külsejű, csak valami van benne, ami által sikeres tud lenni a nőknél). Azok, akik ebbe nem tartoznak bele, még esetleg bízhatnak Fortuna Istenasszonyban, és jó részüknek sikerül is párt találni. Tovább szűkül a kör, a maradék egy részét levadássza egy türelmesebb - és rámenősebb nő. Aki még ezek után is egyedül van, az már nagyon nehéz helyzetbe kerül, de még mindig nem reménytelen a dolog.

Te még csak 24 vagy, semmi gond, ahogy ÉNB Lali mondaná - "űzzed, hajtsad", online társkeresés ezerrel, eljárni ide-oda, próbálkozni, ha elhajt az egyik, menni kell a másik után, egyszer csak lesz valami. Ezt a buta gondolkodást meg felejtsd el, hogy "6 év és 30 leszek". Az nagyon hosszú idő, lehet, hogy addigra már többszörös családapa leszel. Ki tudja? 34F

2017. febr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Az a legnagyobb bajod, hogy nagyon rá vagy gerjedve. Azt tudni kell, hogy így aztán pláne nem lesz senki. Tudod ha a külsőddel nem tudsz hódítani, hódíts a belsőddel.

Jobban elolvasva a soraidat te szerelemre vágysz. Az majd akkor jön amikor nem is számítasz rá, az nem jön akaratra, füttyszóra, azt ki kell várni, meg kell találni. Ha egyszer meglátod azt a lányt aki a legszebb lesz a szemedben, na majd az lesz a szerelem, csak el ne szalaszd!

2017. febr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!