Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak mikor nem kezdeménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mikor nem kezdeményezik már a szexet egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Elég régóta együtt vagyok férjemmel és azt vettem észre, hogy az utóbbi időben nem kezdeményez szexet. Akkor azt hittem azért mert mostanában én kezdeményeztem mindig, ezért megkérdeztem tőle is hogy ez miért van. Akkor azt mondta nincs semmi baj, csak sok minden van a fejeben, de majd figyel erre. Ennek kb 3 hónapja viszont azóta sem kezdeményez csak nagyon ritkán. Rákérdeztem nem kíván vagy ilyesmi probléma van, de azt mondta ezzel nincs gond. Viszont akkor nem értem hogy miért nem akar velem szexelni?
2017. febr. 7. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van valakije,vagy monotonnak mindig ugyanolyannak látja a szexet veled,vagy sokat dolgozik,rengeteg oka lehet...
2017. febr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Klimaxol:)
2017. febr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy nem kommunikáltok.

A férfi nem bízik meg benned, titkai vannak amiket nem mond el neked.

Most itt nem szeretőre kell gondolni!!

Egyszerűen nem tud benned megbízni, elmondani azokat amik benne vannak és ez egyfajta frusztrációt okoz.

Tudom, mert én is ilyen voltam és vagyok.

Mindig azt mondják légy őszinte és akkor jobb lesz.

Csak ugye némely nőszemélynek olyan reakciója van dolgokra, hogy az förtelem és így ezzel el is felejtheti azt, hogy a másik fél megnyílik és átadja önmagát.

Ebből előbb eltávolodás lesz, mert egyre kevesebb dolgot mond el, ad át a férfi.

Erre szokták ezt mondani a nők, hogy nincs tisztába magával a férfi és nem meri vállalni önmagát.

Vagy csak szimplán unja a női reakciót és ezt elkerülvén inkább elnyomja magába.

El lehet dönteni,hogy ez mitől van és ki a felelős ezek miatt.

Egy biztos, hogy sok férfi nem reakciót vár mondandójára, hanem szimplán egy másik felet aki meghallgatja őt.

Szerintem ezt sok nő nem igazán gyakorolja vagy tudja.

Bocsánat, ha valakit megsértettem volna, akinek nem inge.....

2017. febr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt esetleg valami testi változásod? Szültél esetleg? Lehet lelki gond nála, de sajnos másik nő is lehet a képben.
2017. febr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen ezt én is észrevettem vagyis azt érzem, hogy sok mindent nem mond el. Pedig próbáltam rávenni, hogy beszéljük meg a dolgokat, mert ha valami problémája van, addig nem tudok változtatni míg ő nem mond semmit. De mintha a falnak beszélnék. Egy ideje már nem is próbálkozom ezzel, mert látom rajta, hogy idegesitem vele.

És igen szültem már, de nem hiszem hogy annyira megváltozott volna a testem, hogy ez probléma legyen.

2017. febr. 7. 12:43
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Neked kell eldönteni jó ez igy vagy válás,esetleg szerető.

Mert ö látod hogy milyen

2017. febr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt nehéz lenne táv-megmondani.

-stresszesebbek a mindennapjai

-nagyot csalódott benned valamiért (bár gondolom azt szóvá tenné és tudnál róla)

-merevedési gongok, ami miatt inkább kerüli

-más nőnél kalandoznak a gondolatai

-és még biztosan lehetne sorolni, tippelgetni...

2017. febr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Van egy olyan oldala is a dolognak, hogy ha "problema" van szexualis teren (tehat nem megcsalas), arrol rengeteg ferfi nem szeret beszelni a parjaval. Es nem azert mert nem bizik benned, hanem mert cikinek erzi es szegyenli. Ha sok a stressz a munkahelyen vagy anyagi gondokkal kuzd, esetleg nem allt fel neki egyszer ketszer vagy lelankadt kozben vagy tul hamar elsul ez mind olyan ok ami miatt kerulni kezdheti a szexet mert nagyon rosszul viseli. Nem veled akarja ezt megbeszelni. Miert is akarna. Ő a szemedben ferfias akar lenni nem egy gyenge valaki. Ez oszton es normalis. Semmi koze a bizalomhoz... jo lenne ha atgondolnad mi van vele.

Gondolj bele a helyzetebe, ami vele tortenik. Sokszor az empatia megsugja a megoldast. Csak oda kell figyelni a masikra ;)

2017. febr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!