Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolatban vagyok már egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban vagyok már egy ideje. Én már nem érzek úgy, mint régebben. Próbáljak változtatni vagy vége van?

Figyelt kérdés

2017. febr. 1. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
mégis mi változott, mi hiányzik a kapcsolatotokból?
2017. febr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Ugye tudod, hogy egyetlen párkapcsolatban sem tart ki hosszú távon a rózsaszín köd, és senki nem érez úgy, mint az elején?! A kezdeti lángolás mindenképpen lecsillapodik, a szerelemből szeretet lesz (plusz valami mély összetartozás-érzés), az idealizált képpel szemben egyre inkább reálisan kezdjük el látni a másikat.

Ez nem a kapcsolat vége, hanem pont a kezdete... a valódi párkapcsolaté, amikor meg kell tanulni élni a hétköznapokban, meg kell barátkoznunk a valósággal szemben az álomvilággal, amit a fejünkben építettünk fel a párunkról és a kapcsolatunkról. Ez a valóság, ami előtte van, az a rózsaszín köd miatt egy idealizált és emiatt hosszú távon fenntarthatatlan állapot.

Persze a hétköznapok valóságát is lehet kellemessé tenni, megtalálni a lehetőségeket arra, hogy ne üresedjen ki teljesen a kapcsolat és időnként vissza is tud térni még a kezdeti lángolás (de csak átmenetileg).

Vannak emberek, akik ezt az állapotot a kapcsolat végének élik meg... újra és újra és újra.

2017. febr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt?Korotok?Mi a probléma?


Azért több információ nem ártana...

2017. febr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mikeXxX ***** válasza:
Jól érzem hogy nő vagy ?
2017. febr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok.
2017. febr. 1. 20:14
 6/7 A kérdező kommentje:
19 éves, a párom szintén.
2017. febr. 1. 20:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor van vége, amikor azt mondjátok, hogy vége van.

Nekem az hiányzik a képből, hogy miért nem érzel úgy, mint régen. Tisztában vagytok vele, hogy mi változott, mi a probléma, dolgoztatok azon, hogy működjön a kapcsolat?


Amúgy meg 19 évesek vagytok, még majdnem gyerekek, ráértek a komolysággal.

2017. febr. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!