Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Várják vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Várják vagy inkább ne? Legyek türelmesebb hozzá? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tudom hülye a kérdés már maga de el vagyok kendőve. Pár barátommal próbáltam már beszélni erről van aki azt mondta ,h várják még de olyan is aki azt ,hogy még most szakítsak amíg nem viselne meg jobban..


Szóval lassan 1 éve vagyunk együtt a párommal. Voltak nehezebb időszakok de akkor egyszer sem éreztem magam ennyire elvesztettnek mint most.

Úgy érzem hianyzik valami.

Most kezd jobban teret adni az is ,hogy nagyon különbözünk. Pl ő a goa-t psychedelikus zenét szereti én pedig inkább a jazz-t. A kapcsolatunk elején még simán hallgattuk egymással a másik által kedvelt zenéket de most már inkább megkérjük egymást,hogy kapcsoljuk ki. Lehet csak egy apróságnak tűnik de úgy érzem kezd megszűnni az a dolog köztünk ami miatt ezek nem voltak problémák. Bár ez csak apróság volt .. ami nagyon nagyon szíven ütött,hogy az elmúlt időben minden reggel feszült. Pl ne adjak neki puszit ne öleljem meg mert korán van persze később már normális csak eddig nem voltak ilyenek a reggelek..


Vajon még szeret engem ?

Egy egyáltalán ez mi szerelem ,megszokás esetleg csak szimpla hullámvölgy?


25/L



2017. febr. 8. 03:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy év után nincs megszokás, ahhoz több idő kell. Ha egy év után úgy érzed, hogy "megszoktad" a párodat, akkor később még rosszabb lesz majd. Inkább beleuntatok egymásba. És ha annyi tisztelet nincs a másik iránt, hogy meghallgatom azt a zenét amit ő szeret, még ha utálom is azt a zenét, akkor ott bajok vannak. Ez egy pitiáner dolog, főleg ahhoz képest amiken átmegy az egy ember egy komoly kapcsolatban. Ha ilyen dolgon fennakadtok, akkor a továbbiakban ne számíts megértő és jól működő kapcsolatra.
2017. febr. 8. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Többet mondok, ha volna köztetek szerelem, szeretnétek egymás zenéit is. Az ember hasonul a szerelméhez...
2017. febr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Többet mondok, ha volna köztetek szerelem, szeretnétek egymás zenéit is. Az ember hasonul a szerelméhez.."


Agyam eldobom, ekkora baromságot.. A szerelem nem fogja az ember alapvető ízlését megváltoztatni, hacsak nem valami kiforratlan személyiségről van szó. Ismerek nem egy olyat, akinek mindig éppen olyan ízlése van (pl. olyan zenéket hallgat, ruhákat hord), mint az aktuális párja, de ez nem azt jelenti, hogy annyira szerelmes, hanem azt, hogy nincs egy önálló gondolat a fejében, ne keverjük már a szezont a fazonnal.


Összecsiszolódni, életmódbeli változásokat bevezetni, pár dolgot megszeretni és ilyen módon hasonulni természetes, de én se fogom hirtelen megszeretni XYZ műfajt, amit utálok, csak azért, mert a férjem kedvence. Vannak közös zenéink is, azokat együtt hallgatjuk otthon, de a legtöbb koncertre külön megyünk, ő se rajong az én zenéimért (enyhén szólva). Ezzel nincs semmi gond, nem kell mindenben egyezni.


Szerintem kérdező a leírás alapján ez csak egy hullámvölgy, de ha nem akarsz várni, ülj le beszélgetni erről a pároddal, higgadtan, számonkérés nélkül.

2017. febr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!