Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Várjak még rá, vagy mi tévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak még rá, vagy mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

A sráccal évek óta kinlódunk, most igazából éve után derült ki, hogy mind a ketten akartuk, csak mindig visszalépett valaki... Mostanában lerázott a chaten, hogy nem kell állandóan beszélnünk, meg hogy szarul estek neki mikor régen is összevesztünk így a "kettőnk" témán. Tegnap egy beülős helyen szórakoztunk külön társasággal, és végül feljött hozzám az emeletre, ölelgetett meg azt mondta velem meg se lehet beszélni az egészet, de ő nem akar rosszba lenni stb. Végül addig ment a szájhúzás, hogy kimentünk az utcára beszélgetni, 2 órán át, vitatkoztunk.... Ő akart velem járni mindig és azt mondja mindig is szeretett, de buta volt, és elbasztuk az egészet, meg hogy ő sose szarna le.... de nagyon nehezen vallott színt, volt hogy percekig csak néztük egymást, de annyira büszkék vagyunk mind a ketten, hogy amikor kérdezte mi legyen én is csak tereltem de fordítva ő is... ha ment a vita és negatívan válaszoltam ő is úgy tett h nem akar semmit, aztán ha normális beszélgetés volt akkor másképp mondta..... mind a kettőnkbe sok a sérelem és félünk..... többször annyira közel jött, hogy majdnem megcsókolt, meg a homlokunk is folyton összeért és úgy vitáztunk és mutogattunk egymásra hogy ki miben hibás és miért is nem vagyunk együtt..... Szerintetek hagyjam a fenébe, aztán majd keres ha akar? Tudom, hogy szeret engem, és én is szeretem őt, de nem akarok lesüllyedni, hogy én futok utána.

Nagyon gyerekes és a gáz a viselkedésünk pedig nem tinik vagyunk....


2016. nov. 13. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Hagyd-e?

Mit??

Miről beszélsz???

Jöjjetek már össze 2 óvodás.

"annyira büszkék vagyunk"

Mi értelme ennek?

" mutogattunk egymásra hogy ki miben hibás"

Utána azt kell mondani... hmm igaz, próbálok változni.

Kész.

Istenem és ilyen embereknek akarok segíteni.

2016. nov. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A legcélravezetőbb és legkövetkezetesebb megoldás az lenne, hogy odamennél hozzá egyszer, és megmondanád neki, hogy "János, akkor most döntsd el, mit akarsz, de ha nem akarsz semmit, akkor hagyjuk egymást békén."

Szerintem ha mélyebb beszélgetések is voltak már köztetek, akkor ennek se kell, hogy akadálya legyen.

2016. nov. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hàt pedig valamelyikötöknek engedni kell de ha nem tudtok megegyezni akkor hagyjàtok egymàst csak az időtöket vesztegetitek!Ên mondjuk ha egy pasi makacs lenne velem én megmondanàm vagy engedsz és elismered hogy nekem is igazam volt akkor jàrhatunk de ha nem akkor mi lessz később mindíg neki lessz igaza és sohasem fog engedni !?
2016. nov. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ceteris paribus. Ha egyikőtök sem változtat, akkor minden ugyanaz marad.
2016. nov. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!