Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem élvezem a csókolózást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvezem a csókolózást?

Figyelt kérdés

Több partnerem volt már, de soha, senkivel nem élveztem a csókolózást. Viszont ha a nyakamat, államat, fülemet stb. csókolják, attól megvadulok, de a nyálas, nyelves csókolózástól irtózom. Más is van így?

30N



2017. febr. 8. 09:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Én sem élvezem.

25/N

2017. febr. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem értem, mi köze a koromnak ahhoz, hogy nem értem, miért nem élvezem a csókolózást?! Zavar, hogy nem élvezem, beszélgettem erről a partnerekkel is. Kíváncsi vagyok, van-e másnak is ilyen "problémája", és talált-e rá megoldást?!
2017. febr. 8. 09:37
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

2# vagyok.

Én szex közben élvezem csak de amúgy nagyon nem. Sajnos még én sem találtam rá megoldást.

2017. febr. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi 2-es, nekem is ugyanez van...
2017. febr. 8. 09:48
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
A nyelves csókot senki nem élvezi csak csinalja mert azt hiszi ugy kell (- en se szoktam, csak szex közben neha)
2017. febr. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez megint olyan kérdés, amire azt tudom írni: csak, vagy tudja a fene...

Sokan vannak így, ez van, el kell fogadni...

2017. febr. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#5! Ebben nagyon nincs igazad! Sokan élvezik (ilyen irányu tapasztalataim alapján. Lehet, hogy csak szerencsés vagyok?
2017. febr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

7:

Hat nem tudom

Az ajkak érintése, akar lágyan, akar erősen, élvezetes, tele van tapintáserzekelo idegvegzodessel

Úgyanigy az ajkak harapása is izgató lehet

De hogy a nyelv másik szájába való atdugdosasban ki mit elvez, az nekem is rejtély

2017. febr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

én régen nem élveztem, azt hittem ez ilyen, de a mostani barátommal élvezem csak úgy/szex közben/nyelvesen/simán is.

igazából én már elfogadtam előtte, annyi, hogy kell kompromisszumot kötni, mert a legtöbb ember igényli, és segíti a kötődés/szerelem kialakulását.



semmiképp ne parázz rá, fogadd el, hogy ez van, és ha beszélsz erről a partnereddel, nem lesz gond.

22/l

2017. febr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 BiTOPro97 ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak az igazi csókhoz, mély érzelmek kellenek nektek is? A lány biszex partereim is így vannak ezzel, ahogy én mint pasi. Igen, nyak meg ahogy már írták.
2017. febr. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!