Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, párválasztásnál a lakás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, párválasztásnál a lakás vagy a kocsi a prioritás?

Figyelt kérdés
2017. febr. 9. 13:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
A yacht.
2017. febr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%

Mondjk az értelem, meg a jó szex?


Szarok rá, van-e saját? lakása, meg autója...

2017. febr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%

A pasi.


Amúgy, inkább a lakás. Ha nem kell albérletre meg hitelre költeni, akkor pillanatok alatt összejön a pénz kocsira is.

2017. febr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Ha sok pénze van akkor nekem mindegy ,hogy szállodája,vagy autógyára van:-) puszcsi
2017. febr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Egyértelműen lakás, kocsit később is ráér nekem venni.
2017. febr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%

A kölcsönös vonzalom, őszinteség, tisztelet és az összhang minden téren (értékrend, szexualitás, jövőbeni célok, gyerekvállalás) és persze a szerelem.


Ha kell, a kocsit meg a lakást, majd együtt megszerezzük.

2017. febr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%

Hogy ne akarjon seeggbe bszni, a számba hugyozni, nézni, ahogy más megdug... manapság már ez az extra.


Egyébként leszarom. Mi közöm van hozzá, hogy mije van?

2017. febr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem ez alapján választottam és szívtam is eleget sajnos.

Majdnem ráment az amúgy tök jó kapcsolatunk arra, hogy kötelezően a gonosz anyósomnál kellett laknom egy ideig...

De továbbra se ez alapján választanék, de azt mondom, inkább legyen saját lakás, ahol nyugiban lehet élni.

A kocsi könnyebben helyettesíthető.

2017. febr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%

Farokméret.

Csakazértis!

2017. febr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
39%

Lakás... az kicsit drágább mint a kocsi, így nagyobb a jelentősége.

Persze ha megkérdezed őket mindig a társadalmilag elvárt rizsát fogják mondani, hogy az anyagi dolgok nem számítanak, de csak körül kell nézni (lehet lepontozni, hátha úgy a tények megmásulnak (nem fognak) :D )

2017. febr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!