Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy ezt csinálja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ezt csinálja?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő. X évvel ezelőtt "vettünk" egy házat. A párom apja vette meg, plusz hitelezett egy kisebb összeget, amit nekünk kell törleszteni. Arról volt szó, hogy a ház közös. Szépen pakoltam is a házba a fizetésem, mert ugye egy felújítás nem olcsó manapság. Aztán kiderült hogy ez a ház nem is közös. Elmondtam a páromnak, hogy úgy érzem megvezetett és kihasznált, hogy a pénzem kellett a házhoz, de a tulajdoni lapon nem szerepel a nevem, ergó ha szétmegyünk, nekem semmi hasznom nem lesz belőle, és egy bőrönddel mehetek az utcára. Viszont évekig fizettem minden költségét. És nem érti miért sérelmezem hogy belefizettem. Holott ha ezt tudom az elején, akkor egy fillért se adok a házba, legalább egy évnyi fizetésem megspóroltam volna. És ha ez nem elég, még házassági szerződést is akar kötni, mintha így se lennék eléggé kiszolgáltatva neki. Számtalanszor kértem, hogy írassuk át a ház felét a nevemre, mert úgy érzem jogom van hozzá (mindent én csinálok csak a ház körül) ugyan úgy fizetek mindent mint ő. De ő csak ígérget (már több éve) és mindig feltételt szab. Most pl a házassági szerződés a feltétel. Szerintetek normális, hogy így viselkedik?

2017. febr. 9. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem!

De a dolog ott lett elbxva, hogy nem TI vettétek a házat!

Ergó ez sosem lesz közös!

De az is gond, ha ez a probléma egyáltalán felmerül!

2017. febr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikor akartok szétmenni? Hamarosan?
2017. febr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok vele szétmenni. Nem erről szól. Csak feltűnő nem enyhén, hogy minden az ő nevén van/lesz, az enyémen meg semmi. És nem is akarja. És még így is szerződés kell neki.
2017. febr. 9. 21:25
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként véleményem szerint, ha már mindketten ugyan annyit tettünk bele, elvárható lenne, hogy KÖZÖS legyen. Nem az övé, és én meg tartsam rendben meg minden. Ha legalább csinálna valamit, az legalább enyhítene ezen. Most jelenleg saját bejáratú cselédnek érzem magam ott, ahol elméletileg otthon kellene éreznem.magam.
2017. febr. 9. 21:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!